ІНФОРМАЦІЯ ПО БАНКУ

vik85 27 липня 2014, 13:43
25.07.2014р. було проведено кілька телефонних розмов з керівництвом банку, було обіцяно до 30.07.2014р скласти план-графік виплати вкладникам, котрі мітингували під банком. наші вимоги:

вимога №1 зняти обмеження на відкриття нових рахунків, для того щоб люди змогли розбити великі вклади котрі непопадають під виплату з фонду (понад 200тис) було сказано що банк уже веде переговори з куратором котрий повинен прийняти таке рішення.

вимога №2 підвищити відсоткову ставку по договорах, котрі невиплачені банком до рівня котрий зазначений був у договорі — попередньо є добро від керівництва банку на задоволення вимоги

якщо є інші вимоги прошу телефонувати 0972686426, модераторам прошу не витирати даний пост.

morisovna
morisovna
27 липня 2014, 14:24
А можно и меня как то добавить в этот список???
varlo
varlo
27 липня 2014, 16:29
Это по Львову только?
Chausesku2005
Chausesku2005
27 липня 2014, 18:33
Разумеется, под лежачий камень вода не течёт. Да и выплаты за счёт пассивных вкладчиков, которые не могут приментиь физической силы.
27 липня 2014, 18:57
Так по Львову, під час акції було 50 вкладників.
27 липня 2014, 18:46
Щось я тривожусь через раптову подобрілу позиція банку щодо нас… зрештою а де ж справидливість по відношенню до «пасивних»?????
і, Вік, можна уточнити, з ким саме була розмова???
27 липня 2014, 18:56
Переговори веду з Петро Орестовичем, можливо реально керівництво у Києві стало дивитись на речі, що люди небудуть мовчати і чаша терпіння уже переповнена.
27 липня 2014, 19:03
І ще одне…
щодо
«вимога №3 виплачувати активістам відсотки та частинами тіло депозиту, працівникам банку телефонувати клієнтам банку на повідомляти, коли готівка зявляється в касі, щоб люди не жили під банком і денно і ночно — вимога задоволена»…
мені здається чекати коли «готівка „з“являється в касі»… через таке ми вже проходили… нас це хвилювати не повинно… ГОТІВКА ПОВИННА бути ЩОДЕННО!!!.. в іншому ж випадку це ті самі пусті обіцянки0що й до цього!!!
27 липня 2014, 23:33
Я вважаю, що вірити в обіцянки в жодному разі недопустимо так, як і в абстрактне «Оздоровлення» пана Петра Орестовича… хотілось би вже щось на ділі побачити або в письмовій формі…
Andrey33
Andrey33
28 липня 2014, 8:30
Кор счета банка пусты. С чего они отдавать будут неясно.
28 липня 2014, 23:03
Переговори з Петром Орестовичем ні до чого не приведуть крім затятування часу і пустих обіцянок!!! Ми вже це проходили! Тяжко повірити що передзвонять працівники банку і попросять забрати гроші!!! Не будьте наівними!!!
Анжелика :-)
Анжелика :-)
29 липня 2014, 15:18
А хто не мітингував то наче й не люди? Хай Господь обдарує засновників так щедро, як вони нас!
31 липня 2014, 12:42
Шановний Vik85 які новини від Петра Орестовича? В якому стані чи етапі перебувають Ваші з ним домовленості та чи телефонує Вам керуючий?
2 серпня 2014, 23:35
zik.ua/ua/news/2014/07/24/vkladnyky_sitikomertsbanku_vyyshly_na_piket_ta_vymagaly_povernuty_ihni_koshty_508878