Єгор Калашников 20 квітня 2023, 10:26
Відділення за адресою: Київ, вул. Ділова, 16-Г
Оператори дуже злі, не допомагають у вирішенні питання, кидають слухавку та не відповідають. Вони не компетентні, весь діалог має відтінок агресії та оператори не знають що таке ввічливість
wsxrdz123 10 грудня 2021, 12:07
Доброго дня!
Можливо хтось стикався з такою проблемою
Я отримувала пенсію з Італії, в жовтні місяці нарахування припинолося, атестаційна форма яка підтверджує, що особа яка отримує пенсію жива не приходила на домашню адресу.
Після цього звернулись в INPS (в Італії) нас скерували в СІТІ банк який розсташований в Англії, в подальшому неможливо розібратись як і що робити.
Додзвонитись до них не реально, чи можливо хтось має конкретні варіанти виходу з цієї ситуації?..
Дякую за увагу
olyana70 2 липня 2021, 0:11
Доброго вечора. Моя мама отримує пенсію з Італії. В червені 2021 року пенсія їй не надійшла. З Контакт центру Національного інституту Соціального забезпечення порекомендували звернутися до Сіті Банку. З гарячої лінії Сіті банку, куди ми звернулися відповідід не надійшло. Розмістили заяву на блозі. Порекомендували звернутися до вас. З гарячої лінії куди ми звернулися відповіді не отримали. Підскажіть будь ласка, що мамі потрітрібно робити і куди ще звертатись.
Анатолій Бідюк 10 листопада 2020, 14:27
Відділення за адресою: Київ, вул. Ділова, 16-Г
оператор не піднімає трубку
Gringo100 22 вересня 2020, 0:19
Неоднократно вел переговоры на межд.уровне в том числе и вашими представителями.
fin2020 11 вересня 2020, 11:30
Робота по акредитиву.
Перший досвід з банком — жахливий.
Банк абсолютно не оперативний.
А головне, що додзвонитися неможливо (0444901000; 0993194204). На мої листи (з проханням передзвонити + моє питання) на email citibank.ukraine@citi.com та elena.burianova@citi.com реакції нуль (хоча отримую звіти про те, що листи прочитано elena.burianova@citi.com).
Leora 16 серпня 2014, 14:03
Нет выплат депозитов уже 4месяца кормят отписками НБУ тоже прикрывает иначе почему не вводят администрацию значит получает кто-то очень хорошо
VV18 12 серпня 2014, 13:35
Депозиты не возвращает проценты не выплачивает. Когда НБУ уже разберётся с эти так называемым банком?
viktor62 6 травня 2014, 13:59
украли мою пенсию за два месяца их за решетку надо сажать
imo54 1 травня 2014, 11:56
Подлый и брехливый банк, обещает в рекламе золотые горы, а депозит не возвращает, хотя он и закончился. Есть способы воздействия?
bossodessa 26 лютого 2014, 10:29
Закончился срочный депозит, на что слышен ответ денег нет и не знаем когда будут, кормят по 5 тысяч в день. Зарабатывают на росте курса.
andreyn79 24 лютого 2014, 18:29
Данный банк нарушает условия Договора срочного банковского вклада и отказывается выплачивать денежные средства без объяснения причины. Договор уже закончился и о досрочном снятии средств в результате паники речь не идет. Очень «рекомендую» относить в него свои деньги
sonetminfin 31 грудня 2013, 18:56
Слышал много хорошего о citigroup, хотелось бы видеть Вас на рынке банковских услуг в Украине более явно. В частности в Одессе.
Головна / Банки України 🏦 / Сітібанк (Україна) 💰 / Відгуки про Сітібанк (Україна) 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Сітібанк (Україна), а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.