pavel3435 26 жовтня 2015, 10:02
Відділення за адресою: Київ, ул. Десятинная, 4/6
Сьогодні вже 26.10.15, а відправлений мною лист 01.10.15р до Голови Правління альфа-банку цінним листом, так і не бажають отримувати.Я проглядаю інформацію на сайті Укрпочти, лист невручений під час доставки, на даний момент інформація, що повідомлено повторно.Що за проблема, чому вже рік я намагаюсь розібратись з проблемою, яку мені створив банк.А банк в свою чергу взагалі відмовляється розбиратись.На письмове звернення від 01.10.15 р на досі немає письмової відповіді, а рішення було ще 13.10.15(телефонував на гарячу лінію та особисто знову звертався у відділення банку).Я вже стомився намагатись вирішити проблему мирним шляхом, мене сам банк змушує йти до суду, а що залишається робити? Рік намагався довести, що мене при погашенні суми всього боргу перед банком, було проінформовано на гар.лінії не правдиво, дане питання ігнорувалось 8 місяців в нарешті виявилось, що запис по технічним причинам перевірити неможливо.Що це зумисне затягування часу, щоб нарахувати більшу суму до сплати, шляхом обману? Стіжраховий платіж, якось загадково розпочав списуватись(через рік після відкриття рахунку) з мого рахунку, на який згоди я не давав і договір страхування не підписував.Нарешті вияснилось, що це технічний збій(на суму 15600 гр), що це списувалось роз.кас.обслуговування(яке й так щомісяця списувалось), та пояснити, яке саме так і не розписали, надіслали відписку, ніби-то на звернення відповіли, а як відповіли взагалі це я так бачу нікого не хвилює.Невже я не маю права поцікавитись куди поділись мої кошти, які я сплатив? Та чому технічний збій продовжує так і бути збоєм і на сьогодні так і списується страховий платіж(отримав виписку за 1015 р).Чи це всеж не роз.-кас.обслуговування, я розумію, що банк не бажає повертати кошти, та я не цікавлюсь чужими грошима, я цікавлюсь своїми коштами.Що за ситуація? Чому все, що стосується мого питання--все технічний збій??? Чи не забагато збоїв??? Чому мого листа до Голови Правління відмовляються отримувати, хтось не бажає, щоб його було

sanch ☺
sanch ☺
2 листопада 2015, 8:50
Подождите немного.
Срок ответа на обращение 30 к.д. (+ пару дней на доставку) начиная со следующего дня вручения.
Письмо с описью, банк может забрать позже, ему отводиться определенное время, после чего будет возвращено Вам с уведомлением.
В любом случаи, игнорирование сроков или отказ в принятии — Вам на руку в суде.
pavel3435
pavel3435
6 листопада 2015, 8:34
Добрый день.Спасибо за комментарий.29.10.2015 письмо приняли наконец-то

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.45 43

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.45 43
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Чому відмовляються отримувати мого листа в центральному офісі Альфа-банку(частина1)