всі банки одинакові(((

lviv2012 10 квітня 2014, 16:20
Доброго дня! Я являюсь клієнтом цього банку і він мене дуже розчарував.Персонал некваліфікований, розмова з клієнтами на вуличному рівні, я так розумію для баканку це не суттєво.В мене виникли непорозуміння в оплаті по кредиту, звернувшись в банк для того, щоб мені надали інформацію по моїй історії оплати і тут… почалось грошове здирництво)))а саме для звіту, МОГО Ж КРЕДИТУ, мені потрібно чекати місяць часу і оплатити75грн.ЗАРОБІТОК НА РІВНОМУ МІСТІ Я ВАМ СКАЖУ.В грудні місяці минулого року в мене була прострочка по кредиту по вині банку-він це визнав, але чомусь грошової компенсації не було))Дивно працює банківська система в Україні.Думаю попрощатись з цим банком назавжди, а Вам бажаю хороших клієнтів.
14 квітня 2014, 11:17
lviv2012, добрий день! Надання довідок за кредитним договором є додатковою послугою Банку. Дана послуга тарифікована і задекларована в Тарифах Банку. Надання документів на безкоштовній основі не передбачено кредитним договором.
Згідно Закону України про звернення громадян, Банк має 30 днів для підготовки довідки. Однак ми зацікавлені надати Вам необхідний документ якомога раніше і як правило, довідка готується протягом 10 днів, але у разі будь-яких технічних складнощів допускається строк до 30 днів.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк