Не паникуем!

saxx 18 квітня 2014, 13:17
Действительно, стоит признать, что в банке есть большие трудности с ликвидностью, но не нужно поднимать гвалт и идти с вилами на амбразуры. Ведь не только в этом банке проблемы, а и во многих других!
Банк выплачивает проценты в полном объеме — это уже хорошо! :)

Будем надеяться на лучшее!

Всех с наступающим праздником, в любой ситуации оставайтесь людьми!

kushin
kushin
18 квітня 2014, 14:25
Я заздрю вашому позитивному налаштуванню! але так розумію, ваша ситуація з коштами не на стільки критична як моя!
А от мене зараз ніяк не покидають думки стосовно грошей, які мені були потрібні вже більше місяця тому...І актив банк так їх протягом півтора місяці і не віддав. тому це вже не паніка… це вже просто відчай!
А в нашій країні чомусь все побудовано і працює таким чином, що кожен на рівному місці хоче з тебе дурня зробити...і без «амбразури» нічого практично не вирішиш!
18 квітня 2014, 20:02
Поддерживаю! Ведь именно паника и дезинформация создают разруху в банковском секторе. Присоединяюсь к поздравлению!
Klient17
Klient17
22 квітня 2014, 13:36
Противопоставить панике можно только чёткое выполнение договорных обязательств. И паника прекратится. В противном случае возмущение обоснованно. Права мои и других граждан нарушаются. Кто может выступить арбитром? — Только Суд.
22 квітня 2014, 16:25
В страну вернется порядок и все наладится в банковском секторе. Деньги любят тишину. Кого что- то не устраивает- только через суд.
Helena55
Helena55
13 травня 2014, 16:24
А мені вже терпець уривається приїзджати кожен день, щоб отримати 100 доларів з карточки. Роботу ж ніхто не відміняв. І ще невідомо, чи отримаєш. А разруху створюють не паніка та дезінформація, а те, як банк веде свою банківську діяльність. В інших банках набагато краща ситуація стосовно виплати депозитів, що закінчилися…