Акції банків

Активні
Минулі
Авто в кредит
Глобус Новий автомобіль КІА під 0,001% річних — до кінця року  до 31 грудня 2017
Банк «Глобус» пропонує два види акційного кредитування придбання новенького авто KIA в салонах корпорації «УкрАВТО» з процентною ставкою від 0,001% річних терміном до 7 років! Сума кредиту — від 10 000 до 1 000 000 гривень!
Грошові перекази
ПриватБанк Планшетоманія з переказами MoneyGram!  до 15 грудня 2017
Надішліть або отримайте грошовий переказ MoneyGram та станьте учасником розіграшу планшета Asus.
Депозити
Універсал Банк Універсал Банк Отримайте гарантований бонус до депозиту від Universal Bank!  до 10 жовтня 2017
З 10 травня до 9 жовтня 2017 року включно оформіть строковий депозит у гривні на 3,6 та 12+ місяців в Universal Bank – та отримайте гарантований бонус до +1% річних до стандартної процентної ставки.
Банк Форвард Банк Форвард Акція! «Розміщуйте депозит і отримаєте можливість оформити страховий продукт« Ваше Право Депозит »і карту Visa Gold на вигідних умовах»  до 31 жовтня 2017
З 1 серпня 2017 року по 31 жовтня 2017 року включно розміщуйте терміновий депозит в сумі від 20 000 гривень (або еквівалент в доларах, євро) на термін від 3 місяців і отримаєте можливість оформити страховий продукт «Ваше Право Депозит» і карту Visa Gold на вигідних умовах.
Банк Восток Банк Восток Отримайте бонуси до 4% до ставки за депозитом «Акційний»!  до 31 жовтня 2017
Беручи участь у безпрограшній лотереї, кожен клієнт, який оформив депозит «Акційний», отримує можливість виграти до + 4% в гривні і до 2,5% в доларах США або євро до діючої процентної ставки за цим вкладом.
Конкорд Конкорд Виграй 10 срібних монет за оформлення депозиту!  до 19 грудня 2017
Від сьогодні оформи будь-який депозит – виграй 10 унікальних срібних монет!
БМ Банк БМ Банк Акция! «Вклад до востребования»  до 31 грудня 2017
Акционные условия действуют для вкладов в национальной валюте и распространяется для следующих клиентов:
— для новых клиентов банка;
— для действующих клиентов банка при открытии нового депозитного счета;
— для клиентов, которые приняли участие в Акции с 19.07.2013.
Мегабанк Мегабанк В Мегабанку стартує вигідна акція по депозитах!  до 31 грудня 2017
До всіх депозитів, які будуть відкриватися терміном від 3-х місяців, буде додано бонус + 0,25% до діючих пропозицій.
Кредобанк Кредобанк Разместите один из стандартных вкладов КредоБанка через систему Интернет-банкинга KredoDirect и получите 1% к базовой процентной ставке по депозиту в гривне!  до 31 грудня 2017
С 25 мая 2017 для пользователей системы Интернет-банкинга KredoDirect предоставляется возможность получить дополнительную бонусную ставку + 1% при оформлении депозитов «Стандарт», «Стандарт ПЛЮС» и «Рост» в гривне. При этом все добавленные проценты действуют с даты размещения средств на вкладе. При пролонгации, дополнительная бонусная процентная ставка составит + 1%.
Банк Форвард Банк Форвард Вільне поповнення!  до 15 січня 2018
Банк компенсує 1,5% від суми поповнення дебетових карт «Депозитка», яке було скоєно не з Forward Bank.
Інші
Банк Південний Банк Південний Акція від Банку Південний: оформлення вигідних тарифних пакетів розрахунково-касового обслуговування для представників малого та середнього бізнесу за 1 гривню!  до 30 вересня 2017
До кінця вересня поточного року в банку «Південний» можна оформити за акційними тарифами нові тарифні пакети розрахунково-касового обслуговування для юридичних осіб: «Універсальний» і «Міжнародний». В період акції відкрити або змінити тарифні пакети можна всього за 1 гривню.
ПУМБ Купуйте в кредит – вигравайте планшет!  до 15 жовтня 2017
До 15 жовтня купуйте в кредит будь-який товар у будь-якій мережі партнерів банку – беріть участь у розіграші одного з 24 сучасних планшетів.
Банк Південний Банк Південний Замовляйте карткою Банку Південний — і отримаєте шанс виграти безкоштовне проживання в будь-якій точці світу від Hotels.com!  до 30 жовтня 2017
Переможець акції зможе виграти сертифікат номіналом 300 USD на бронювання готелю.
ПриватБанк Плати за проїзд і вигравай приз!  до 31 жовтня 2017
Оплачуйте проїзд за допомогою QR-коду з картки Masterсard і вигравайте смартфон MEIZU або 100 гривень на бонусний рахунок.
Глобус Безкоштовний рахунок для ОСББ!  до 31 грудня 2017
З 01 вересня в банку «Глобус» діє спеціальна акція для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків — «Безкоштовний рахунок для ОСББ». Об'єднання, які в цей період відкриють розрахунковий рахунок у банку «Глобус», можуть розраховувати на унікальні умови обслуговування.
Кредит готівкою
Банк Форвард Банк Форвард Акция для клиентов-заемщиков Forward Bank «Мягкий платеж»!  до 27 грудня 2017
Банк уменьшает размер минимального платежа с 5% / 7% / 8% / 10% / 20% / 100% до 0% от общей
задолженности по договору клиентам, которые отвечают критериям Акции в порядке, определенном
официальными условиями.
Райффайзен Банк Аваль -50% на ставку в перший місяць для кредитів готівкою пропонує Райффайзен Банк Аваль  до 31 грудня 2017
Райффайзен Банк Аваль пропонує своїм клієнтам а також тим, хто тільки шукає банк для кредитування вигідну пропозицію в рамках акції «Кредит готівкою: -50% на ставку в перший місяць».
Кредобанк Кредобанк Акційні умови кредитування «Вигідні інвестиції» для бізнесу!  до 31 грудня 2017
Переваги:
знижена ціна за користування кредитом;
строк кредитування – до 7 років;
кредит в т.ч. на відшкодування раніше понесених інвестиційних витрат.
Експрес-Банк Внимание! Акция! С 01.03.2017г. для всех держателей зарплатных платежных карт АБ «Экспресс-Банк»  до 31 грудня 2017
С 01.03.2017 г. для всех владельцев зарплатных платежных карт Экспресс-Банка возможность оформить потребительские кредиты по сниженной процентной ставке и на срок до 48 месяцев.
Кредитны карти
Райффайзен Банк Аваль Подорожуйте з комфортом з преміальною кредитною карткою від Райффайзен Банку Аваль!  до 30 вересня 2017
Спеціальна пропозиція для клієнтів Райффайзен Банку Аваль – власників преміальної кредитної картки World MasterCard® – сервіс Fast Line в аеропорту «Бориспіль» для вас та вашої сім’ї!
Глобус «Запропонуй Запасочку другу»  до 14 жовтня 2017
У період проведення Акції залучи нового Клієнта, якому Банк оформить кредитну карту «Запасочка» та гарантовано отримай подарунковий сертифікат «Сільпо» від Банку.
Глобус Акція «Плати Запасочкою»!  до 14 жовтня 2017
В період проведення Акції здійсни від 5 (п'яти) транзакцій кредитною карткою «Запасочка» щодо оплати товарів, робіт або послуг в торгово-сервісних мережах та мережі Інтернет на суму від 100,00 гривень кожна, на всій території України і гарантовано отримай подарунковий сертифікат «Сільпо» від Банку.
Райффайзен Банк Аваль Акція «Удвічі більше балів за розрахунки в Польщі!»  до 15 жовтня 2017
Власники кредитних карт World MasterCard® від Райффайзен Банку Аваль можуть отримати подвійні бали за розрахунки в Польщі
ПУМБ Акція «Повертаємо 10 гривень за кожну покупку кредитною карткою»  до 15 жовтня 2017
Отримали повідомлення від банку? Вітаємо, тепер за кожну покупку з кредиткою від ПУМБ ви можете отримати 10 грн на Ваш картковий рахунок!
ПУМБ Акція «Повертаємо до 5% від суми покупок кредитною карткою»  до 15 жовтня 2017
Отримали повідомлення від банку? Вітаємо, Вас запрошено до участі в акції! За кожну покупку з кредиткою від ПУМБ у відповідний етап акції Ви можете отримати приємний бонус – повернення до 5% від суми покупки.
ПУМБ Акція «Винагорода за розрахунки кредитною карткою»!  до 15 жовтня 2017
Отримали запрошення від банку стати учасником акції? Вітаємо Ви серед обраних! Скористайтесь шансом отримати до 100 грн просто купуючи необхідне з кредиткою від ПУМБ.
Таскомбанк Таскомбанк повертає до 5% за покупки кредитною карткою «Велика п'ятірка»!  до 31 жовтня 2017
Розвиваючи роздрібний бізнес нового клієнтського формату і прагнучи задовольняти актуальні потреби своїх клієнтів, Таскомбанк надає всім власникам кредитної картки «Велика п'ятірка» унікальну можливість заощадити 5% від витраченої суми за покупки авіа-і ж / д квитків.
Альфа-Банк Акция «Двойной Кэш-Бек»!  до 31 грудня 2017
Все просто: оформите карту, расплачивайтесь ней и получайте двойной кэш-бэк в течение 30 дней с момента получения карты.
Альфа-Банк Акция «Кэш-Бек за покупки»!  до 31 грудня 2017
Делайте ежедневные покупки с кредитной картой Альфа-Банка Украины за счет кредитного лимита и гарантированно получайте деньги!
Райффайзен Банк Аваль Снимай средства в банкомате без комиссии с кредитной карты «Прозора» MasterCard®  до 31 грудня 2017
Держатели кредитных карт «Прозора» MasterCard® от Райффайзен Банка Аваль могут стать участниками акции, по условиям которой действует акционный тариф 0 гривен на получение кредитных средств без комиссии в банкоматах сети Райффайзен Банка Аваль в период срока действия Акции.
Платіжні карти
Таскомбанк Платіть безконтактно з Visa від Такомбанку та отримайте 50% знижку!  до 24 вересня 2017
Плати безконтактно з Visa від Таскомбанк та отримай 50% знижку на вхідну квиток на фестиваль «Вулична Їжа».
Альфа-Банк Авто та екшн-камера за розрахунки карткою Альфа-Банку Україна під час відпустки  до 30 вересня 2017
Спеціально до літнього сезону відпусток Альфа-банк Україна разом з платіжною системою Visa підготували для своїх клієнтів приємні сюрпризи.
ПриватБанк Акция «Катаем бесплатно!»  до 30 вересня 2017
Оплачивайте проезд с помощью QR-кода на карте Mastercard и получайте возврат денег за второй билет.
Таскомбанк Акція «Подорожуйте Європою» — і отримайте шанс виграти призи від Visa  до 30 вересня 2017
Розраховуйтесь карткою Visa в Європі* з 12 липня по 30 вересня 2017 р., реєструйте покупки — і отримайте шанс виграти позашляховик або екшн-камеру.
Ощадбанк Ощадбанк Акция для клиентов Ощадбанка — «сюрприз до безвіз»  до 30 вересня 2017
При расчетах премиальной картой Visa за границей, клиенты Ощадбанка получают уникальную возможность — выиграть дорожный набор. Дополнительный приятный бонус, cashback — 5% от потраченных за границей средств.
ПриватБанк Акція до Дня підприємця!  до 30 вересня 2017
З 1 до 30 вересня беріть участь у розіграші 3 смартфонів iPhone 7 (32 ГБ) або одного з 60 акумуляторів Power Bank Xiaomi Mi 10000 від партнера ПриватБанку – платіжної системи MasterCard!
Банк Форвард Банк Форвард Увага, Акція!  до 30 вересня 2017
Отримавши СМС-повідомлення від банку про Акцію, Ви стаєте учасником одного з акційних пропозицій і можете отримати cash-back за вчинені покупки з використанням кредитних карт Forward Bank.
ПУМБ Візьміть у відпустку до Європи картку Visa від ПУМБ і вигравайте автомобіль  до 30 вересня 2017
Картка Visa від ПУМБ робить подорож комфортною – не треба постійно міняти валюту та весь час тримати при собі готівку. А якщо це мандрівка Європою, то це також гарна можливість взяти участь у акції «Подорожуйте Європою – і отримайте шанс виграти призи від Visa!» та виграти екшн-камеру GoPro Hero 5 black або один з трьох позашляховиків Renault Duster.
Таскомбанк Зустріти осінь вітамінним зарядом – безцінно!  до 30 вересня 2017
Розраховуйтесь карткою Мastercard від Таскомбанку за покупки чи проїзд у громадському транспорті та обмінюйте бали на участь у розіграші однієї з двадцяти соковижималок.
Ощадбанк Ощадбанк Зустріти осінь вітамінним зарядом – безцінно!  до 30 вересня 2017
Користувачі платіжних карток Mastercard від Ощадбанку мають можливість прийняти участь у розіграші 20 соковижималок Moulinex.
Сторінки: 123