скарга

1/5
lyudalyuda82016-02-09 22:37:11
Я, Мовчанюк Людмила Леонідівна, звертаюся до Вас із скаргою щодо не виконання зобов’язань ПрАТ«Українська транспортна компанія» СК «ЮТИКО».
05.05.2015 року, в м.Дніпропетровську стався страховий випадок (ДТП) з вини застрахованої особи в ПрАТ«Українська транспортна компанія» СК «ЮТИКО».

З моєї сторони усі документи подано згідно чинного законодавства 10.07.2015 р. в моїй присутності, за адресою: Киев, ул. Саксаганского, 77, з присвоєнням номеру справи 825-15.Працівник офісу порекомендував звернутися через місяць, в телефонному режимі.
Через місяць мені відповіли, що не мають змоги прорахувати збитки за відсутністю «директора по ліквідності», далі протягом серпня-грудня 2015 р.: у «директора багато роботи», «на підпису», «передано до бухгалтерії»; наприкінці грудня, у головному офісі вул. Богдана Хмельницького,78- а мене запевнили, що: «Ваша справа розглянута і ви поставлені на виплату на січень 2016 року».
29.01.2016 року знову отримала відповідь, що в черзі я але виплати ще не здійснено.
Сьогодні,09.02.2016 року отримала таку саме відповідь.
Вважаю дії працівників СК «ЮТИКО» не просто не професійними, а злочинними, зухвалими і цинічними.
За 2015 рік в моїй сім’ї сталося декілька трагічних подій: дві онкологічні операції матері, тяжка втрата, ДТП не з моєї вини, ремонт машини, яку мені не повертають, бо я не маю чим сплатити за її ремонт. Виснажена матеріально та морально і, при цьому, маю терпіти цинічне ставлення СК «ЮТИКО», яка порушивши всі строки страхових зобов’язань, знущається над моїм громадянським правом, зазначеним в Конституції та чинному законодавстві держави Україна.
Прошу Вас, допомогти у вирішенні мого питання, бо з кожним днем надія на справедливість стає все примарнішою.

Комментарии к отзыву - 3

lyudalyuda8lyudalyuda82016-02-11 21:27:52
Це був лист Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг. Я буду відправляти листа кожен день.
UTICOUTICO2016-06-08 14:41:19
Добрый день, Людмила.
Выплата страхового возмещения произведена.
С уважением, СК «ЮТИКО»
АнатолийАнатолий2020-09-10 01:23:22
Надеюсь, кто то прочитакт все это и не вздумает обращатся за полисом к этим мошенникам
Отзыв успешно отредактирован