Категорично не рекомендую!!!Буду звертатися в усі можливі інстанції для висвітлення діяльності даної компанії!!!!!

1/5
dominanta2016-01-20 15:38:06
07,05,2015 стався страховий випадок (ДТП) з вини застрахованої особи в ПрАТ«Українська транспортна компанія», з моєї сторони усі документи подано згідно чинного законодавства, в телефонному режимі мені розказують що справа занаходиться на виплаті (це чую вже 5 місяців!!!), всупереч чинному законодавству виплату страхового відшкодування я не отримала. 01.12.2015 написала претензію страховій компанії, а ні відповіді, а ні страхового відшкодування до цього часу я так і не отримала!

Комментарии к отзыву - 3

UTICOUTICO2016-01-27 10:28:15
Добрый день. Для решения Вашего вопроса сообщите, пожалуйста, номер дела.
С уважением, СК «ЮТИКО»
lyudalyuda8lyudalyuda82016-02-09 16:37:42
" компанія змогла себе зарекомендувати як надійний страховик, що керується засадами чесності, порядності та прозорості у своїх відносинах з клієнтами і партнерами.
Пріоритетним завданням для cтрахової компанії «ЮТІКО» завжди залишалося забезпечення надійного та якісного страхового захисту своїх клієнтів. Ми цінуємо своїх клієнтів і пишаємося їх довірою! "
Жодного слова правди, кожне слово — брехня!!!
Єдине відчуття, яке ви викликаєте- бажання взяти зброю, чи палене, так ваша брехня остогидла
ДТП- 05.05.2015, документи від 10.07.2015, виплати не отримала; телефоном, в сасому офісі постійно брешуть, остання брехня — поставлені на січень на виплату… вже скоро середина лютого.Пишемо листи, на які будуть змушені дати офійні відповіді, бо треба ж з чимось іти до суду.Ви вже 5 місяців живете на мої гроші і на гроші тих, кому не виплатили відшкодування. 825-15
АнатолийАнатолий2020-09-10 01:29:34
Не советую обращатся в эту недо *** гоп хам компанию
Отзыв успешно отредактирован