Не рекомендую страхову кредо

0/5
ALINAREFEL2017-07-26 14:37:10
У мене також відгук негативний.

З 08.09.2016р. діє договір добровільного страхування від нещасних випадків No DNH0NS-16889H6.
07.06.2017р сталася травма. Направила травмкарту, зателефонували і попросили надати знімок. Направила знімок. Через кілька днів зателефонували і попросили надати виписку та лікарняний.
Після закінчення лікування надала виписку та лікарняний. Знову через декілька днів зателефонували з вимогою пройти повторну експертизу, а саме зробити КТ (комп'ютерну томографію) та попередили якщо не пройду буде відмова.
Я звісно, як нормальна адекватна людина, почала з'ясовувати що це за вид обстеження і як це впливає на організм. Виявляється страхова вимагає пройти обстеження яке в 100 раз дає більше опромінення ніж рентген.
Звісно наносити шкоду своєму здоров'ю я не хочу, тому в письмовій формі я попросила страхову замінити цей вид обстеження на будь-який інший який в меншій мірі впливає на організм.
Звісно моє звернення проігнорували і тихенько на сайті написали відмову, з посиланням що не надано документи про факт та обставини настання страхового випадку.
А травмкарта, знімок, лікарняний, виписка — це тоді що?

ВИСНОВОК:
1. Шукають будь-яку причину щоб відмовити.
2. За свої незаконні дії не несуть відповідальності, так як немає контролю зі сторони контролюючих органів.
3.Не рекомендую нікому страхову кредо.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован