kot66
7 декабря 2015, 17:40
Выплату обещают полгода уже. Т***ко у**д как и все они там. не сотрудничайте с этими аферистами.
zinaidaa
16 сентября 2015, 9:21
В день отъезда в Испанию вспомнила про полис, позвонила в страховую «НОВА»,
привезли прямо к автобусу, тысяча благодарностей!!!:)
natali175
4 сентября 2015, 12:55
До куратора (Тищенко Павла) дуууже складно додзвонитися, він весь час зайнятий / на виїзді / у нього зайнята лінія / він оглядає автомобіль і т.д, а крім Тищенко Павла мені ніхто не може повідомити інформацію. Особливо вдався «розвід» з рішенням суду, коли три тижні страхова ось-ось очікувала рішення суду, а виявилося все просто — це рішення повинні були привезти ми або винуватець ДТП, але про це я дізналася випадково, коли підняла скандал через складнощі дозвону і неможливості хоч щось дізнатися з причини вічної зайнятості Тищенко Павла.

Тепер чекаю виплату. Минуло вже два місяці з подачі заяви на виплату, а за законом у страхової є 90 днів. Судячи з усього, в кращому випадку отримаю виплату на 90й день і це враховуючи постійне зростання цін і зроблену оцінку компенсації збитку (яка не покриває витрат на ремонт).