Просьба поддержать петицию к Кабинету министвров «Про відшкодування збитків постраждалим споживачам страхових послуг, завданих незаконним припиненням діяльності страховиків ринку страхування життя»

0/5
Виталий2017-08-20 16:31:29
Наше звернення до тих людей, хто живе не лише сьогоднішнім днем, а піклується про своє майбутнє, до тих, у кого вже є накопичувальний страховий поліс і хто планує його придбати…
Розуміючи значення полісу для захисту своєї родини та її майбутнього, все більше усвідомлюєш його внесок в забезпечення стабільності та розвитку країни, розбудови пенсійної системи.
Задля того, щоб унеможливити це у майбутньому і вирішити питання виплат постраждалим, щоб поліс убезпечення життя дійсно став надійним захистом,
ПРОСИМО підтримати петицію Кабінету Міністрів України:
сайт: https://petition.kmu.gov.ua/m

Комментарии к отзыву - 1

marymary2017-10-02 13:48:00
«Ми, громадяни України, вперше зіткнулись з незаконним припиненням діяльності п’яти страхових компаній убезпечення життя і, як наслідок, невиплатами ними боргу споживачам страхових послуг.» — это как?
Отзыв успешно отредактирован