Будьте відповідальні та плануйте бюджет

4/5
weak2017-05-25 17:18:24
Начитався відгуків на цьому сайті по різних страхових компаніях, всюди тільки негатив написаний, воно й не дивно про позитивний досвід ніхто спеціально на форум не заходить щоб відгук писати, тільки якщо щось погане сталось а все виключно через те, що не розібрались з чим мають справу.
Накопичувальне страхування життя в принципі хороша річ але до питання треба підходити виважено.
Особисто я прийняв рішення оформити поліс після підрахунків за останні 15 років діяльності компанії, беручи курс валюти, середню заробітню плату, божевільну інфляцію і приблизне прогнозування на 5 років наперед по 20річному довору дійшов висновку що навіть з такою ситуацією що була в нашій країні непогано було б моїм батькам зберегти собі такі гроші а то за цей час ні грошей, ні пенсії державної тепер без страхового стажу. Звичайно ризики завжди є і у всьому але ж ми до Європи прагнемо і цивілізації а не в Ж сидіти і нити що все погано.

Комментарии к отзыву - 3

МихаилМихаил2017-05-26 23:34:23
Если хочешь сохранить деньги — откладывай их в укромное место в $, а не в карманы этих лохотронщиков.
Хотя кому я говорю, очередной разводила написал псевдопозитивный отзыв и остальные коллеги по разводу заплюсовали его.
Вас уже знает пол страны, лохотронщики, сами в своей пирамиде и загнётесь.
weakweak2017-06-08 16:44:49
В $ в подушку зашити? Я не сказав що не зберігаю гроші і іншим чином але судячи з вашої фінансової грамотності розказувати про диверсифікацію ризиків немає сенсу Ви для себе вирішили зайняти негативну позицію, це Ваше право.
marymary2018-02-12 10:27:03
А ''финансовая грамотность™'' -это покупка ''накопительных'' страховок?)
Расскажите про ''диверсификацию рисков''.
Отзыв успешно отредактирован