Як розірвати правильно договір з Метлайф

0/5
Lafaho302017-03-10 13:27:21
Ми три роки тому з чолоаіком вирішили(по рекомендації родичів)взяти поліс: мені, чоловікові та дитині;+медичне страхування всім! але зараз я розумію, що 3 роки я кидаю гроші на вітер, адже три роки тому навіть ті обітцяні ними 200000 грн.по закінчені договору, зараз наполовину варті, як в той час! вони беруть приклад з інших країн, а от не взяли до уваги, що наша економіка дуже нестійка! предсавляю, яким буде моє розчарування, коли за 17 років, цих 200000 нічого не будуть варті! краще в нерухомість ці гроші вкладати!!! наша сімя викидає на вітер більше, як 12000 в рік!!! я надзвичайно жалію, що пішла на це!!! тепер не знаю, як мені бути, адже термін оплати вже близько! бачу тут активно відповідають на запитання, тому, може хтось порадить, як правильно зробити, щоб забоати вже немалу суму звідти!!!

Комментарии к отзыву - 2

DimikoshaDimikosha2017-03-20 22:21:11
Досрочное расторжение, в любом случае потери, в каждом полисе указываются такие суммы и условия
marymary2017-10-02 14:09:25
Боюсь никак.
С 4го года что-то стало попадать в резервы по «дожитию», если разорвете договор — какую-то выкупную сумму они вам заплатят, но ее размер мягко скажем, вас не обрадует.
Можете потребовать пересмотреть условия:
Уменьшить до предела размер платежей, срок действия договора(до 10 лет).
Убрать лишние на ваш взгляд дополнительные риски.
Не платить «индексацию».
И проплачивать дальше.
Какую-то ГСС+ДИД они вам заплатят.
Но депозит даже под 10% годовых в любом случае дал бы больше)
Отзыв успешно отредактирован