Klapan Klapan
29 сентября 2016, 20:07
Попробовал сам и со своей женой. Горький опыт. Все рассказы — красивые сказки. Проще и эффективниее складывать деньги на дожитие и на случай неприятностей в чулок в твердой валюте. Просто внимательно читайте договора — не повторяйте чужих ошибок. Если через три года решите расторгнуть договор, то и не думайте, что вам отдадут уже внесенные деньги. Не надейтесь, что ваши вложения эффективно работают и будут хоть как-то защищены от инфляционных процессов. Ну и так далее… Страшно подумать, какие еще подводные камни ждут тех, кто доживеь до страхового случая «дожитие» — налоги там, курс доллара на тот момент и тд…

vasyliev
vasyliev
27 октября 2016, 21:31
«Все наши беды от невежества.» Про це говорив Лев Толстой.
Думаю, у Вашому випадку та ж сама ситуація. Очевидно, що не розібравшись ані в продукті страхування життя, ані в компанії, Ви просто написали перше, що прийшло в голову в рамках Вашої фінансової грамотності.
Особливо цікаво звучить «и будут хоть как-то защищены от инфляционных процессов». Ви хоч знаєте, що таке інфляція? Ви самі собі можете гарантувати захист від інфляції? Можливо, Ви знаєте когось з бездоганною репутацією, хто може гарантувати захист від інфляції?
На мій погляд саме такі коментарі вводять людей в оману і створюють ефект псевдоекспертів, які навіть власним сімейним бюджетом не вміють управляти. Але при цьому роздають поради щодо інвестицій, страхування та розказують про інфляцію.
Просто почитайте про історію компанії на http://metlifeagency.com.ua/about_metlife/, розберіться в страхуванні та інфляції і почитайте, як живуть люди в інших країнах. Дивись, і перестанете роздавати такі поради. Усього Вам найкращого!
Олександр Шуляка
Олександр Шуляка