Отзывы о компании — 54

Stanton19892024-02-05 12:41:22
Було в мене ДТП де я потерпілий капот, бампер, решітка капоту, замок капоту. Приїхав я на сервіс мені оцінили роботу на 23.600 тисяч так як я не хотів Тайваньких деталей а оцінили в страховій в 17 тисяч… НІкому в житі не рекомендую цю кантору. Оцінка навіть не 1 а 0.
Kikot2024-01-23 22:12:34
Маю досвід страхування в цій компанії більше 5 автомобілів і інших послуг.(більше 12 років)
Під час обстрілів, 2 січня, згорів мій автомобіль, звернулась за компенсацією(КАСКО).
Я адекватно мисляча людина і розуміла, що виплати не належить.
Консультувалась з різними людьми і маю інформацію, що інші страхові компанії в таких ситуаціях підходили індивідуально(враховуючи нинішній час).
Мені відповіді не надавали більше 2 тижнів, потім дозвонювалась 2 дні, сказали, що розглянемо вашу справу.
Відмовили. І в листі про відмову вказали дату, що рішення було практично відразу.
Для чого повідомляти, хай кожен сам про себе турбується.
Ми були вигідні, коли платили, а тепер все по закону.
А висновки робіть самі….
Lisy2023-11-27 14:26:56
Ужас и *** !!! ОЦЕНКА МИНУС и ВСЕ!!! НЕ обращайтесь к ним от слова НИКОГДА!!!
ощущение что страховка лечит только сопли и то за мой счет
ОТКРОЙТЕ Исключения и в Договоре офигеете ВСЕ В ИСЕКЛЮЧЕНИЯХ!!!
по сути услуги те что надает поликлиника но за отдельное бабло и ничего не покрывают
Не могут ни подтверждения присылать правильно корректно с одного раза на прием врачей
Обслуживают по сути только в самых дешевых больницах по сути в поликлиниках но за бабки и не фига не покрывают
ИХ ЗАДАЧА НЕ ДАТ ВАМ НИЧЕГО ЗА ОПЛАЧЕННЫЕ ДЕНЬГИ!!!
СПОРЯТ С докторами доводят их до сказу когда они назначения выписывают за каждую таблетку аспирина тое они не нас страхуют а стараются лишить нас возможности лечиться как церберы и собаки и спорят с профессионалами, а кто там на проводе хоть баба Галя с улицы
Подписывают договора с юр лицами заведомо такие каких не стоит брать и говорят что это супер экономия это супер классно а тот кто подписывает страховку молодой активный не болеющий никогда ПОКА что и не фига не понимающий
Жуткая кантора
жуткий сервис
Эконом страховка НЕ БЕРИТЕ ВООБЩЕ И У НИХ В ЧАСТНОСТИ это ПОЛНОЕ ОСТУТСВИЕ СТРАХОВКИ
ВСЕ ПОПАДАЕТ В ИСКЛЮЧЕНИЯ!!!

ВСЕ НЕ В ПРОТОКОЛАХ, А КАК В ПРОТОКОЛАХ НЕ ПОННЯТНО
Разговариваешь с одним вторым тратим и все вода и все рассказывают что все твои шаги это исключения

Пользовались услугами страховых компаний много лет, т ТАКОГО ГАВНЯ КАК эта страховая вообще не было
Георгій2023-11-08 16:20:43
У винуватця ДТП ОСЦПВ від СК Княжа. Завжди чув гарні відгуки про цю СК, але… але на особистому досвіді — гнила СК: для 5-тирічного авто нарахували амортизації аж на 52%; за висновком винайнятого ними ж експерта був підтверджений такий же об'єм пошкоджень, як зафіксований на СТО, але, незважаючи на рахунок-фактуру наданий при написанні заяви про ДТП, нарахували виплату приблизно у два рази нижче актуальної, а з урахуванням амортизації сума вийшла приблизно у три рази нижчою, аніж потрібно для проведення ремонту завданих пошкоджень. Деталізацію розрахунку надати відмовляються. Спілкування представника відділу врегулювання неприємне та нетактовне. Навіть присутні натяки на максимально можливе затягування вирішення питання (90 днів).
В жодному разі ніколи не буду користуватися послугами цїєї СК для себе та для інших.
TarasDx2023-10-28 20:54:29
Страхова не виконує свої зобов'язання!!! Був потоп від сусідів, у виплаті відмовили.Хоча акт огляду і фото були надані вчасно і єксперт все бачив, знайдуть кучу причин щоб не виплачувати без пояснень.Не звязуйтесь з цими аферистами!!!
beryelena32023-09-25 13:36:14
Не связывайтесь с этой страховой, заключила договор через« Приват 24», будете платить до тех пор… пока вас не затопят.Найдут причины чтобы отказать, звонила этой так называемой компании, «Княжа» меня отфудболили, сказали звоните в Приват. В банке мне сказали обращайтесь в Жек, насчёт жека отдельная история с их обслуживанием… Получила акт наконец-то через три недели.Документы в страховку передала они отказали мне.Я разорвала с нами договор!!! И то не так быстро с головняками, вывод лохоторон… от слова страховка вы будете просто за название платить.А действий не будет, найдут 1000 причин чтобы ничего не делать.
5/5
Stram2023-09-03 11:43:32
Хочу добавити позитивний відгук о компанії Княжа. Це перший раз в моєму житті коли я отримав щось від страховиків і ще не раз)
Було потрібно страхувати авто, але мав скепсис що до страхових компаній, бо ніколи і нічого від них не мав навіть коли повинен був отримати. До того декілька ка років відʼїздів без дтп. Але в цьому році чого тільки не було) І великі тварини на дорозі і олені за кермом)
Дякую страховій Княжа за те що повернули довіру в страхування як таке
Аліна2023-08-09 16:08:49
29.06.2023 я стала потерпілою в ДТП. У винуватця була страхова Княжа. Звернулась туди, працівники страхової запевнили мене, що в мене збитків на 28 тис гривень та запропонували написати заяву, щоб пришвидшити виплату (зі слів працівників СК). Коли я звернулась на СТО, то виявилось, що в ремонт мого автомобіля коштує в 3 рази дорожче, а працівники СК Княжа відмовились мені доплачувати, мотивуючи це тим, що «треба було дивитись, що підписуєте». Про яку довіру до цих шахраїв може йти мова?! Жахлива страхова компанія, нікому не раджу туди звертатись!!!
hijack2023-04-07 12:00:23
Как работатет эта псевдо-страховая под названием «княжа» или «vienna insurance group»:
1) Заключаешь договор, пока ты платишь, за так называемый «сервис-страхования»
2) Они своей массовкой среди сотрудников и остального непорядочного люда, создают себе рейтинг из выдуманных страховых историй и выдуманных персонажей, по отзовикам и другим сайтам.
3) В случае наступления страхового случая, у них есть некие сотрудники в их кадровой обойме, которые делают вид, что они собирают данные при инцинденте. Далее они его затягивают, ссылаясь на 100500 пунктов по предоставленю документов, пока ты разбираешься проходит время, ты с ними переписываешься, просишь их разьяснить, они дальше затягивают процесс, далее ты отправляешь ксерокопии официальными письмами с описью. И потом просто дают тебе отказ, ссылка на тысячи притензий в твою сторону и называют это твоими проблемами. Пример таких сотрудников, делает из себя не понятливого сотрудника Владика Тетяна Василівна представляясь «Провідний спеціаліст Центру обслуговування клієнтів
Департаменту врегулювання страхових випадків», далее ответы письменные делает также некий Анатолий Познанский представлясь «Директор Департаменту врегулювання страхових випадків». Даже должности, как бы за себя говорят, что «княжа» непорядочная компания и ведет себя мошенническим образом с клиентами.

Уважаемые Украинцы, делайте выводы работая с псевдостраховыми компаниями в лице некой «княжа», Вас обманывают и будет непорядочно себя вести уже при первом же страховом инценденте.
7 апреля 2023, 13:43
Відгук зарахований (на 07.04.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку/ даної компанії.
jhm2023-04-04 20:53:30
ДТП сталось 17.02. Я постраждалий. У моєї машини зламана підвіска, пом'яте крило і бампер. Додому поїхав на евакуаторі.
І я і винуватець застраховані у княжій. Ну все, подумав я, проблем не буде. Як же я помилявся…
Всі документи подали вчасно, на 2й день після випадку. Було оформлено протокол поліцією, як потім виявилось — це було дуже правильно.
Страхова робить вигляд, що їх не існує. Після огляду експерта сказали — в нас 2 тижні на розгляд, чекайте. На 3й тиждень, після декількох наших дзвінків нарешті відповіли: пропонуємо вам 14 тисяч. Це смішно. У відповідь я надсилаю розрахунок з СТО на 45 тис. Вони знову відповідають — у нас два тижні, чекайте. Вже 3й тиждень, відповіді нема…
далі буде, але нічого доброго я не очікую