Ненадійна компанія

2/5
sfifa2016-10-26 10:39:02
Гасло Вашоі компаніі — це підтримка та захист клентів в тяжку для них хвилину. Все так гарно ви розказували, і я вам повірив -став вашим кліентом. І в тяжку для мене хвилину коли мені була потрібна ваша допомога ви мені відмовили-у вас ненайшлося вільного лікаря щоб приіхав до мене. А я заболів, ось так ви турбуетеся — немаю бажання мати з вами справи. Ви ненадійна компанія.

Комментарии к отзыву - 1

Helenka61Helenka612016-12-05 16:19:35
Не дивно, що нічого не змінилось. В нашій сім"ї був інцидент — один із членів сім"ї був застрахований по медичному договору у цій компанії. Банальний апендицит стався — їхні доблесні лікарі швидкої не змогли поставити діагноз. Людина сутки промучилась, бо хибний діагноз був. Поки самостійно не звернулись по знаймству до лікаря — прооперували. А потім виявилось, що з тією клінікою, де оперували, у страхової компанії не було договору, тому відшкодують лікування тільки згідно чеків. А які чеки, якщо там вже часу не було на цю паперову тяганину — все лікарю на ліки, головне, щоб все обійшлося. Слава Богу, що владналось. Але договір зі страховою був укладений даремно — лише зайві кошти потрачені.
Отзыв успешно отредактирован