Отзывы о компании — 1202

vadyha2024-03-25 11:55:18
Чувак, який зі мною розмовляв, почав погрожувати дзвінками родичам, та іншим. В принципі, це не дивно від них, це вже робили. За що і отримали скаргу в НБУ. Треба ще раз значить. Причому, того бовдура не цікавила моя відповідь щодо вирішення питання! Називають неправдиві закони і тому подібне, намагаються вивести на емоції. Запис розмови вже надісланий до НБУ! Доречі, а чому в компанії немає контролюючого відділу за операторами?
26 марта 2024, 12:56
Вітаємо! Якщо ваш коментар стосується роботи ТОВ «АФК», рекомендуємо звернутись напряму до кредитора для усунення неточностей роботи й уточнення додаткової інформації. Номер гарячої лінії: 0800 213 139 або електронна адреса: info@afc-ua.com

Компанія Moneyveo працює виключно відповідно до чинного законодавства України та у своїй роботі ми підпорядковуємось нашому регулятору — Національному банку України. Якщо у вас в розмові з нашими працівниками виникла ситуація, яка порушує ваші права або зачіпає гідність, ми просимо вас надати нам зворотний зв'язок. На офіційному сайті компанії — https://moneyveo.ua/uk/ присутні відповідні кнопки — «поскаржитись на оператора» й «поскаржитись на колектора». Ми обов'язково проведемо внутрішнє розслідування та повідомимо вас про результати.
Bulik122024-03-23 22:35:59
Компанія повне *** ( в мене були проблеми з виплатою процентів вони продали мій кредит АФК це якесь *** від Таліон тіпа по дорученню роблять вам 90 роки вони дзвонять по всіх сусідах і родичах!!! Я нікому не раджу до цієї компанії залазити((
25 марта 2024, 11:00
Вітаємо! Нам шкода, що у вас склалась подібна ситуація.
Відповідно до умов кредитного договору, компанія дійсно має право відступити право вимоги за кредитом іншій компанії, у випадку, якщо клієнт не вносить оплат за кредитом та не йде на контакт зі своїм кредитним фахівцем аби домовитись про порядок оплат.
Якщо зараз вас надмірно турбують працівники, рекомендуємо вам звернутись саме до нового кредитора для владнання даної ситуації.
Ми впевнені, що вам вдасться домовитись і прийти до спільної думки.
Artem1212024-02-14 09:50:10
Ніколи не користувався такими кредитами, але довелось одного разу звернутись. Пожалкував сто разів. Списують кошти автоматично з картки Привату коли їм заманеться!!! Навіть після повного погашення кредиту!!! Довелось закривати картку і відкривати іншу, щоб вирішити проблему! Нікому не рекомендую цю кОМПАНІЮ!!!
Genij2024-01-16 15:21:05
При першій прострочці, продали кредит таліон, той щодня телефонує з погрозами мені і рідним. Аргументів доя них них ніяких немає. Контора нелегальна, ведуть сою діяльність протиправно, методи як у бандитів з 90-х.
4 марта 2024, 10:21
Нам шкода, що у вас склалось негативне враження про наш сервіс. Компанія працює виключно відповідно до чинного законодавства України, керуючись цивільним законодавством, а саме Законом України «Про споживче кредитування» та регулятивними актами Національного банку України. Ознайомитись з умовами кредитного договору, ліцензією компанії та ін. документами, можливо на нашому офіційному сайті в розділі «Розкриття інформації».
Відповідно до умов вашого договору, в разі допущення протермінованої заборгованості, компанія дійсно залишає за собою право відступити кредитний договір.
5/5
Юлія2024-01-15 09:44:15
Користувалась послугами цього МФО один раз і думал, що після цього мене задовбуть дзвінками з пропозиціями, оскільки телефон міняти не хотіла. Але була приємно здивована, що ніхто не займається нав'язуванням!
4 марта 2024, 10:24
Вдячні за ваш відгук про нашу компанію! Ми раді дізнатися, що вам подобається користування нашим продуктом.
PatriotiKua2023-12-22 19:46:00
Якщо берете кредит і сплачуєте вчасно, то все ок, проблем не буде. Але варто допустити прострочку, то все, накидаються як голодні собаки. Готові останні штани з тебе зняти.
2/5
Berrer2023-11-17 10:05:19
Ніколи не користувалася подібними компаніями, але життя змусило один раз до них звернутись. Що я можу сказати, людям з відмінною кредитною історіією вони кредит не дають, мене це дуже дивує. Хоча знайомий має купу боргів і без проблем оформляє ще. Незважаючи на непогані умови кредитування, вони мене розчарували((
Hannah932023-10-20 20:21:19
На гарячій лінії сидять некомпетентні співробітники. Телефонувала кілька разів, і отримала різну інформацію на одне питання. Це як??? Тому оформлювати кредит в цій Компанії бажання відпало.
Konfetka1212023-10-11 11:42:45
Хотіла оформити кредит, зателефонувала, щоб дізнатись умови. Потім передумала, але тепер мене задовбують постійними смс та дзвінками з пропозиціями. Це просто жах. Відчепіться вже від мене!!!
Константин2023-09-26 10:42:50
Користувався послугами досить тривалий час. Сплачував завжди вчасно. Одного разу проплата не пройшла. Платив через EasyPay з карти Ощадбанку. Сам зв«язався з компанією. Сам звернувся в банк. Сам зв»язався з EasyPay. Отримав квитанцію від EasyPay. Сам відправив в Манівео. І почалісь звінки з Манівео накшталт коли плануєте погасити? Мало того що скористався їхніми послугами які вони мені настирно пропонували перед початком нашої співпраці. Зробив свій фінансовий внесок в розвиток Манівео. Сам розібрався в обставинах що склались з погашенням кредиту. Це ніяк не було оцінено кредитором. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!