Проблема

Діма Дроган 27 октября 2016, 10:11
Отделение по адресу: Львов, ул. Героев УПА, 73
Місяць тому знімав гроші з банкомата м.Львів, гроші не видало з рахунку гроші знялись, писав заяву сказали чекати до 30 днів, ситуація не вичерпалась пояснень 0, гроші не повернули і коли незнають, менеджер сказав що «скоріше» всього кошти мені повернуть але він більше нічого незнає, це просто жах, я не можу нікому рекомендувати цей банк.
ВТБ Банк
31 октября 2016, 15:32
Шановний Дмитро!
Для перевірки ходу розгляду Вашої заяви просимо надіслати Ваші дані на електронну адресу Банку: info@vtb.com.ua

TOR
TOR
27 октября 2016, 11:01
А ви знімали з картки ВТБ в банкоматі цього ж банку? Бо звичайна практика в усіх банках перелік готівки в бакоматі після інкасації. І коли картка та банкомат одного банку кошти найчастіше повертаються майже одразу на рахунок. Принаймні у декількох банках знаю, що це саме так. А от коли картка одного банку а банкомат іншого то це дуже довга історія, яка може тягнутись більше місяця. Ви впевнені, що кошти не повернули на рахунок? Бо смс про повернення банки не надсилають.
Vitaly Zoroff
Vitaly Zoroff
27 октября 2016, 11:03
Ця проблема існує у багатьох банків. Так у мене було в свій час в Ощадбанку і Приват. Також прийшлось чекати 30 днів на жаль. З того часу велику суму грошей знімаю тільки через касу.
Діма Дроган
Діма Дроган
27 октября 2016, 18:26
Знімав гроші у відділенні ВТБ з картки ВТБ, кошти не прийшли сьогодні дивився.