ВІЕС Банк і його аматори...

JoiAntoni 14 апреля 2016, 18:08
Отделение по адресу: Львов, пр-т В. Черновола, 13
Я маю рахунок ФОП у Віес банк. Зе гіршого підходу до клієнтів я не мав. Стільки нервів та часу ніколи не тратив на безглуздя розмови.

Вже 2 тижні пройшло як я не можу зняти свої кошти підприємця. Фахівці з Львівського відділення на вул. Чорновола вибачте але іншого слова як «качки» я не підберу.

2 тижні я від них слухаю:
«це неможливо» «вот я пробувала і мене не пускало» в фраза яка я почав 15 хвилин тому мене заставила це написати «вибачте я нічим не можу вас допомогти». Я клієнт має рахунок і неможу зняти свої гроші. Сьогодні я був 3 рази в банку по 15 хв. Я ще вжитті стільки раз за день не ходив. Фахівці на відділені не знають своїх повноважень і системи. Вони не можуть побачити навіть мого рахунку якщо вінбув відкритий в іншому відділенні.

Віес банк Аматори. А ще найгірше дають інформацію яка не відповідає дійсності. Сказали мені підїхати до 18 00 я зможу отримати СВОЇ кошти. Я приїжджаю и 17 35. А в них кара закрита, хоча по телефону казали приїжджайте до 18 00.

Віес банк мені здається ставиться до клієнтів як до «гавна » а на лиці написано як тільки заходиш «чо прийшов» «не заважай нам».

ВІЕС Банк гірше податкової Української.

Я дуже розлючений. Івперше пишу відгук в інтернеті. Ніколи такого не робив.

Не рекомендую нікому співпрацювати з ВІЕС банком. Нікому.

Я завтра закриваю рахунок. Навіть якщо в іншому банку дорожче. Краще дорожче в не як в сервісі з Віес банку.

Це ужас. Збережіть гроші свої, енергію в найважливіше час. Не СПІВПРАЦЮЙТЕ З ВІЕС БАНКОМ

Kryvodupenko
Kryvodupenko
3 ноября 2016, 4:01
А що ви хотіли від філії Сбєрбанку Росії? ;)