Сво..та від Ві.обі банка

nn14 23 февраля 2015, 10:54
Всі строки закінчились, а у списки як першої так і другої черги мене немає. Звисно написав лист відповідальній особі відповіді як зазвичай нуль.

23 февраля 2015, 12:47
Телефонуємо на гарячу лінію банку і дізнаємося.
А також уважно дивимось на термін вимоги вкладу. В ВАБі була мулька підписували типові договори з терміном на 13 місяців, з можливістю розірвати через певний час.
23 февраля 2015, 13:33
Именно так я и влип — тоже 3 месяца прошли, но уже была ва, то есть, прийти и что-то предпринять я не мог — и получилось, что срок автоматом стал 13 месяцев = называлось это счастье «квартальный» — по версии ваба, квартал равен 13 месяцам
gennadiy
gennadiy
23 февраля 2015, 12:56
На горячей линии VAB включен автоответчик и ничего Вы там не узнаете.
23 февраля 2015, 13:33
Ну я дозвонився? ;)
Нажимаєте на 0 і зєднуєтесь з оператором.
Але дозвонитись майже не реально. Я десь годину часу потратив.
23 февраля 2015, 13:37
І ще одна мулька є договорах. Перевірте всі данні. Можуть бути неточності, зайва буква в прізвищі, імені чи по батькові, не точно адреса вказана і тд. Щоб не вийшло що прийшов час 3 черги, а грошей немає, так як договір не на Іванова Івана Івановича, а на Іванова Івана Іванавича. Якщо таке є, то терміново пишіть лист на імя Славкіної. З проханням виправити данні, додаєте копію паспорта і ІНН.
00Ekaterina
00Ekaterina
23 февраля 2015, 19:29
Точно, и у меня тетя влипла. Оформляла на 3 мес до 10.12.14, но уже была ВА и договор теперь продлился до 15.10.15 года?!?!.. Так когда же теперь надеяться на получение этих денег?
23 февраля 2015, 21:44
Я дозвонился сегодня — сказали, должны выдавать после окончания работы ва, вместе с остальными оставшимися невыданными депозитами