Прикро за країну і її нещасних мешканців!

GGG12 GGG12
22 ноября 2014, 01:06
Побачив в новинах про ВА в ВАбі, відразу й не повірив, адже сам, ще місяць тому був їхнім вкладником, «вибивав» депозит напротязі 5 місяців. Зі свого боку можу лише поспівчувати вкладникам, яким ще прийдеться воювати й з ФГВФО, а частині вкладників прийдеться попрощатися зі своїми кревними! Аналізуючи ситуацію, в черговий раз розумію, що нашій країні нічого не світить, адже патріотизм і віра в краще живе в душах лише простого люду. Керманичі нашої держави нічого не роблять, і саме головне не будуть робити, для звичайних сірих мешканців! Нацбанк прекрасно знав, що ВАБ — труп, ще 5 місяців назад і просто дав вивести активи! Жахи, а ще не так давно всі ми вірили в краще! Хоч сам і патріот нашої неньки України, але будьмо відверті перед собою, певно нашу країну чекає те саме, що і ВАБ, і не лише у фінансовому сенсі!

maksypol
maksypol
22 ноября 2014, 07:18
Трудно с Вами не согласится!!! Но патриотизм и грабёж своих граждан — это разные понятия. Не даром наши предки варягов звали, чтобы остановить беспредел местных «патриотов».
Куля  в лоб
Куля в лоб
22 ноября 2014, 09:22
Донецк
Согласен с Вами на все 100%. А еще со словами президента чешского президента Милоша Земана относительно ситуации в Украине, заявил 17 ноября: что считает любую экономическую помощь Украине бессмысленной, а ситуацию на востоке страны назвал войной одних гангстеров с другими, а еще обиднее что новые гангстеры оказались намного хуже попередников.