Безвозвратные депозиты

olgadp 20 августа 2014, 13:47
В мае закончились депозиты. Забрать не могу. Отправила офиц.запрос в ЦО банка — пришла тупая отписка о том, что банк не может сообщить, когда я получу мои деньги, т.к. это банковская тайна. Очень интересно узнать, по каким законам и с чьего согласия деньги вкладчиков становятся банковской тайной. Всем желающим копию ответа банка перешлю — может быть, поможет для составления Вами исков и претензий.

20 августа 2014, 13:52
Пришлите мне, пожалуйста, копию ответа от ЦО ВАБ банка
Буду очень благодарна.
20 августа 2014, 13:53
На адрес lena.gubar@gmail.com
20 августа 2014, 13:56
Если возможно то и мне:ckrystal@mail.ru Буду благодарна)
20 августа 2014, 14:03
И мне, плиз, elena-rabota71@mail.ru
20 августа 2014, 14:10
Мне советовали подавать не в суд, а в прокуратуру, готовим письмо, надо их штурмовать всеми доступными методами. Под лежачий камень, вода не течет.
20 августа 2014, 14:13
Согласна, как готовить письмо, форма какая, через юриста, или как?
20 августа 2014, 14:21
Да не надо никакого юриста. Пишите в произвольной форме, что такого то числа оформили депозит, срок наступил, а деньги не возвращают+приложите копию договора и квитанция, но ещё один совет все свои обращения в банк регистрируйте, всё в письменной форме, если не регистрируют то отсылайте заказным письмом с уведомлением+для страховки телеграмму.
20 августа 2014, 14:23
Дорогие вкладчики, особенно киевляне. Я Вас очень прошу придите завтра с чем можете в 10-00 на Институтскую к Нацбанку. Вместе мы сила!!!
20 августа 2014, 14:27
Зразок Скарги прокурору:

…………… 2008 року Прокурору міста Києва
(ПІБ від кого скарга)
(Адреса по паспорту)
тел.
д. тел
Клієнта банку (повна назва банку, відділення)

С К А Р Г А

На незаконні дії, шахрайство, службові злочини, перевищення службових повноважень працівниками (повна назва банку), що знаходиться за адресою (адреса банку, відділення), на чолі з начальником (директором) (назва банку, відділення) (ПІБ начальника (директора) банку, відділення)

З ( дата укладення договору) я, (Ваше ПІБ), є клієнтом (повна назва банку, відділення), про що маю договір № _____від __________ р.

Відповідно до цього договору мені у ( повна назва банку, відділення) було відкритий так званий вкладний (депозитний) рахунок у (назва валюти). Згідно договору Банк зобов’язується виплатити суму вкладу та проценти в кінці терміну дії вкладу. Строк дії вкладу закінчився _____________________ року, але прийшовши в (повна назва банку, відділення) отримати їх я не зміг. Начальник (директор) (ПІБ начальника, директора) у усній формі відмовив (ла) мені в поверненні вкладу и виплаті процентів у термін, встановлений даним договором.

Таким чином, виходячи з чинного законодавства України і договірних умов Договору, спираючись на статті Цивільного кодексу:

Стаття 1058. Договір банківського вкладу.

1. За договором банківського вкладу (депозиту) одна сторона (банк), що прийняла від другої сторони (вкладника) або для неї грошову суму (вклад), що надійшла, зобов'язується виплачувати вкладникові таку суму та проценти на неї або дохід в іншій формі на умовах та в порядку, встановлених договором.

Стаття 1060. Види банківських вкладів.

2. За договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника, крім вкладів, зроблених юридичними особами на інших умовах повернення, які встановлені договором.

Стаття 1066. Договір банківського рахунка.

2. Банк має право використовувати грошові кошти на рахунку клієнта, гарантуючи його право безперешкодно розпоряджатися цими коштами.

3. Банк не має права визначати та контролювати напрями використання грошових коштів клієнта та встановлювати інші, не передбачені договором або законом, обмеження його права розпоряджатися грошовими коштами на власний розсуд.

Стаття 1074. Обмеження права розпоряджання рахунком

1. Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду у випадках, встановлених законом.

а також на статті Кримінального Кодексу України:

Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Вважаю, що працівники банку на чолі з начальником( директором) (повна назва банку, відділення) ( ПІБ начальника, директора): — грубо порушують чинне законодавство, незаконно відмовляють мені у видачі моїх грошових коштів, — займаються шахрайством, нахабно обманюють мене, спотворюють реальну інформацію, — скоюють службовий та кримінальний злочини, перевищують свої службові повноваження, незаконно заморозивши мої гроші на депозитних рахівницях банку або привласнивши їх, — порушують мої права користуватися моїми грошима.

ПРОШУ:

1. Забезпечити реалізацію законності і відновити мої порушені права.
2. Зобов'язати ( повна назва банку, відділення) виплатити мої грошові кошти: з рахунку № ________________ у сумі __________________(назва валюти) ( сума пропис’ю ), а також проценти, нараховані за договором № ____________ від _____________________р.

Додатки (ксерокопії):
1. Договір № ______________ від ________________р
2. Квитанція №_________________ від ______________р
3. Заява від ________________ про відмову від автоматичного подовження строку депозиту.

З повагою Ваше ПІБ
20 августа 2014, 14:29
Спасибо!
20 августа 2014, 14:52
Алиса, сорри, а прокурору, какому, районному или города киева, я как то совсем далека от этого!!!
20 августа 2014, 15:53
По месту жительства
20 августа 2014, 15:10
Шановні, яке шахрайство? У нас цивільно-правові стосунки з банком (укладені договори), нас ніхто не примушував підписувати договір. Лише цивільний позов до банку та рішення суду може забезпечити виконання банком договірних зобовязань, а не прокурор. Не гайте час.
20 августа 2014, 17:09
Никто не заставлял подписывать, только никто не говорил, что деньги возвращать не будут, ни проценты, ни сам депозит… гражданский позов к банку, ничего не дает, также как и жалобы в НБУ, об этом знают все, суд, согласна, но банк не может выплатить деньги, их просто нет, а у меня два депозита, валютный сыну на обучение положила!!!
20 августа 2014, 17:21
Ну напишет вам прокурор постанову отказную, даже заяву в ЕРДР не внесут. Кому легче будет? Как вы будете доказывать, что у банка в момент заключения с вами договора был умысел НЕ ВОЗВРАЩАТЬ вам депозит?
20 августа 2014, 17:25
Да все у них есть. Сегодня при мне мой знакомый в Сумском отделении ВАБа получал 100 долларов, кассирша достала пакован синих долларов :) кому нету, а кому и есть…
20 августа 2014, 15:50
Тільки що прийшла з банку, на столі у керуючого і рішення суду, і запит від прокурора, і скарги з Нацбанку. Керуючий досить порядна людина і спокійно все пояснив. Привозять дуже мало грошей, валюти взагалі немає, по мірі можливості виплачує людям. Вся проблема з Бахматюком, і саме більше обурює його мовчання з цього приводу. Хоть мав би совість виступити по телебаченню і хоч якусь надію дати людям. Керівники відділень нічого не можуть зробити, але каже що банк не будуть закривати. Цікаво після такої кількость обманутих вкладників хто понесе свої гроші в цей банк?(
airoflot
airoflot
20 августа 2014, 16:08
В Надра ж понесли після кризи 2008 року
сергій романенко
сергій романенко
20 августа 2014, 16:32
Понесуть і в ваб-для цього тільки підняти на короткий час відсотки-26,27%-і клієнти до 200 тисяч понесуть навіть при такій сиьуаціі-або розказати про те,, що після продажу врожаю-з'являться кошти- тільки збитки від криму, та ато-там знищені всі посіви-то залишається-поки є можливість забирати кошти- бо вже і в дельті почались проблеми
22 августа 2014, 14:37
Вы вооще люди понимаете что банк реально на грани банкротства. ВА вопрос лишь времени
Советую всек у кого больше 200 тысяч разбить депозит на части на родственников, в случае чего сможете получить всю сумму
22 августа 2014, 14:40
Как это на родственников… Я одна вкладчик банка…
22 августа 2014, 17:53
Ведите родственников)
23 августа 2014, 11:38
Https://www.facebook.com/groups/777060695670412/ присоединяйтесь к этой группе, там узнаете когда следующий пикет, но на этот раз будут перекрывать дороги, посмотрим(