Вимагаю віддати мої гроші!

lubch 2 июня 2014, 14:53
Вимагаю повернути мій грошовий вклад, що був розміщений у вашому банку відповідно до депозитного договору № 741864/2014 та був розірваний 12 травня 2014 року.
Починаючи з 12 травня цього року, після розірвання депозитного договору, банк упродовж трьох тижнів не видає мені мої кошти, які були перераховані на мій рахунок 26209880003256, відкритий у відділенні №150 «ВіЕйБі Банку».
Співробітнки банку повторюють одне і те ж — в касі немає грошей. Чекаємо «підкріплення». Доки відділення чекає підкріплення, я втрачаю дорогоцінний час!

В даний час немає нормативно-правових актів, відповідно до яких банк мав би законне право обмежувати мене в праві отримання своїх коштів. Згідно ст. 1060 ЦК України договір банківського вкладу укладається на умовах видачі вкладу на першу вимогу або на умовах повернення вкладу після закінчення терміну, встановленого договором.

ПС. В оцінці обслуговування ставлю одну зірку, бо менше просто система не пропустить
ВиЭйБи Банк (VAB Банк)
2 июня 2014, 14:59
Уважаемый клиент! Мы приносим Вам свои извинения за создавшуюся ситуацию и работаем над ее устранением.
Для более комфортного снятия денег, Вы можете получить карту в отделении банка и снимать деньги в банкоматах нашего банка или в сети банкоматов «Атмосфера». Также, картой можно рассчитываться за товары и услуги в торгово-сервисной сети.
Кроме того, активно рассчитываясь картой Вы можете принять участие в акции «Відпочивай по-українськи», главный приз которой — Week-end на двоих в любом городе Украины
(с условиями акции Вы можете ознакомиться на официальном сайте). С уважением, VAB.

lubch
lubch
2 июня 2014, 15:08
Шановний «ВіЕйБі Банк» — мені начхати на ваші вибачення! І ваші поради скористатися карткою. Якщо ви не в курсі, то доношу до вашого відома, що банкомати «ВіЕйБі Банку» в Києві — не працюють. Ніби то з «технічних питань». Насправді — в них просто не завантажено грошей. Мені потрібні гроші готівкою! ТЕРМІНОВО!

Чи можу я гроші з вашого банку перевести в будь-який інший — НОРМАЛЬНИЙ — банк і там їх обналічити? Скільки я при цьому втрачаю відсотків?

Вельми прошу — дайте відповідь!
2 июня 2014, 15:53
Не знаю, чи дасть Вам відповідь ВАБ — але по досвіду написання меседжів ВАБу — не відповідають!
Вони дають тільки стандартну відписку типа «ми працюємо… або зверніться на відділення» і т.і. більш того, на откоментований відгук вони повторно вже не реагують.

Перекази в інші банки є, але це робиться дуже довго (близько 2 тижднів) та коштує 15% від суми переказу :(
Я вже 2 місяці пишу скарги та т.і. в усі кінці -результату 0
Сьогодні зрозумів, що залишилось зателефонувати в ПС — попросити хлобців допомогти.
Stepan4ik
Stepan4ik
2 июня 2014, 16:35
Щяс единтсвенный способ снимать в атмосфере… ваб вам уже ничего никогда не ответит
Olenka1970
Olenka1970
2 июня 2014, 17:51
Мне нравится коммент банка когда мы вам деньги приносили, что то таких предложений не слышали, иначе болт вы получили бы, а не депозит!!!
3 июня 2014, 10:27
Кому в личку — ВАБу?