не повертають депозит,банкомати не працюють...

OlenaOlenaOlena 29 мая 2014, 17:01
Доброго дня! Термін дії гривневого депозиту відповідно до договору закінчився 16,04,2014 р.Депозит не повертають посилаючись на «внутрішнє розпорядження» банку, яке звісно ніхто не показує.Жоден банкомат VAB в нашому місті е працює, в касах банку постійно немає гривні, ХОЧА НОВІ ДЕПОЗИТИ БАНК ПРОДОВЖУЄ ПРИЙМАТИ.
А я просто хочу повернути СВОЇ ВЛАСНІ КОШТИ.Виходить договір який був укладений з банком просто «фікція», банк спокійно порушує його умови, а НБУ спокійно на це реагує.
Питання до vab- ЯК МЕНІ ПОВЕРНУТИ СВОЇ ВЛАСНІ КОШТИ І НА ОСНОВІ ЧОГО ВИ ПОРУШУЄТЕ МОЇ КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА?
ВиЭйБи Банк (VAB Банк)
29 мая 2014, 17:36
Уважаемый клиент! Мы приносим Вам свои извинения за создавшуюся ситуацию и работаем над ее устранением.
Для более комфортного снятия денег, Вы можете получить карту в отделении банка и снимать деньги в банкоматах нашего банка или в сети банкоматов «Атмосфера». Также, картой можно рассчитываться за товары и услуги в торгово-сервисной сети.
Кроме того, активно рассчитываясь картой Вы можете принять участие в акции «Відпочивай по-українськи», главный приз которой — Week-end на двоих в любом городе Украины
(с условиями акции Вы можете ознакомиться на официальном сайте). С уважением, VAB.

Главная / Банки Украины 🏦 / ВиЭйБи Банк (VAB Банк) 💰 / Отзывы о ВиЭйБи Банке 📝 / не повертають депозит,банкомати не працюють...