ВХОД
Вернуться

ЛУЦЬК не видають ДЕПОЗИТ

Татьяна  Гнатюк Татьяна Гнатюк
15 мая 2014, 23:17
без оценки
З таким сервісом зустрілась перший раз: Термін вкладу мого закінчився ще в квітні місяці, мене попросили продовжити вклад на місяць без нарахування відсотків, бо немає зараз можливості видати гроші. Добре я вже і на таке згідна була. Написала заяву, де було зазначено що 15.05.14 мені видають мій депозит і відсотки одним платижем. Прийшла в зазначений день, зустріли мене відразу негативно: на мене накричали, інформацію навіть про мій рахунок мені не надали, відсотки сказали замісь 570 грн.- нараховано 179. потім вона розізлилась чи то на мене чи то на себе і сказала, що помилилась у відсотках і на даний момент вони становлять 512 грн. Керівник відділення зі мною дуже в грубій формі говорила і теж ніякої інформації не надала, показала на двері, спілкуючись зі мною як мінімум по етикету потрібно голову підняти і подивитись на людину. Працівники взагалі всі агресивні і хамовиті. На даний момент я вагітна, мені важко ходити і кричати, щоб забрати власні кошти, які я заробила і відкладала на цю свою подію, в результаті — ні грошей, ні мінімальної поваги як до клієнта. Підскажіть хто і як вирішує таку проблему.
Ответ банка
VAB Банк
16 мая 2014, 10:12
Уважаемый клиент! Приносим Вам свои извинения за принесенные неудобства. Будем стараться, чтоб в будущем Вы оставляли только положительные отзывы. С уважением VAB…

Комментарии (3)

+
0
stranik
stranik
16 мая 2014, 07:05
Валерий
#
Вариант один открываете несколько карт(чем больше тем лучше), можно и на родственников, и по ним из банкоматов в атмосфере вытягиваете по лимиту.Возможно до10тысяч. Также поднимаете лимит по карте и в магазинах, заправках, и тд. где есть терминалы, можно обналичиватЬ.Хлопотно, но шанс. Правда в последнее время банк это уже начинает рубить--блокирует электронные деньги периодически.Но пока работает.
+
+2
Максим  Максим
Максим Максим
16 мая 2014, 07:19
#
Татьяна, мені вас дуже шкода! Це не просто ненормально що вагітна жінка ходить і просить свої гроші а їй по копійці видають це дико! Вирішите їхати в Київ для вирішення питань пишіть мені, я замість вас з ними лаятись буду. Одного разу щоб забрати свої кошти довелось відправити два самоскида завантажених піском по 30 тон. І мені віддали кошти.якби невіддали я б віддділення перекрив.
+
0
Татьяна  Гнатюк
Татьяна Гнатюк
16 мая 2014, 11:55
Луцк
#
Я все розумію, але на даний момент залишилась без роботи (звільнили бо працювала неофіційно), в лікарні ставлять загрозу вагітності, я нещодавно тільки виписалась, а на медицину в наш час потрібні нормальні когшти. Я дійсно дуже розраховувала на ці гроші, я ж їх заробила. А в банку крім швиряння паперів на стіл з криком я нічого не отримала. Можливо звернення до органів прокуратури шось допоможе, бо ходити кричати я чесно кажучи не хочу, бо потім себе дуже погано почуваю. Якщо хтось так пробував вирішувати то скажіть чи воно того варте.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд