віддайте гроші

dzv dzv
13 мая 2014, 15:50
ПИШУ ПОВТОРНО, так як ніякої реакції на мій попередній комент та на звернення в відділення вабу — НЕМАЄ. мій депозит 676360/2013 від 08.11.2013р. закінчився 08.05.2014 року, однак незважаючи на мою заяву від 06.05.14 року та звернення в день зак. депозиту про видачу коштів та закінчення договору, був НЕЗАКОННО ПРОДОВЖЕНИЙ ПРАЦІВНИКАМИ БАНКУ. на моє сьогоднішнє звернення начальник 19 від. Івано-Франківська відповіла, що Київ розглядає заяву про розірвання договору (який самі ж собі продовжили), дата прийняття рішення та його суть — НЕВІДОМІ. Питання: скільки ще чекати, щоб розірвали договір, який був пролонгований з їхньої ж вини чи зацікавленості, чи ще з якоюсь метою? Я вже не говорю проте, що не знаю як ще маю їх забрати з карткового рахунку, оскільки сума велика, а кошти потрібні терміново — НА ЛІКУВАННЯ ДОЧКИ. ВІДДАЙТЕ МОЇ ГРОШІ!!! В РАЗІ НЕВИРІШЕННЯ МОГО ПИТАННЯ БУДУ ЙТИ НА ВСІ МОЖЛИВІ ЗАХОДИ- ЗАЯВА В ПРОКУРАТУРУ ПРО ШАХРАЙСЬКІ ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ вабу вже ПОДАНА, В СУД — ГОТУЄТЬСЯ, ЗВЕРНЕННЯ В ЗМІ, СТРАЙКИ і т.д!
VAB Банк
13 мая 2014, 16:37
Уважаемый клиент! Вы есть в базе данных банка по работе с клиентами. Мы можем порекомендовать Вам получить карту и снимать деньги в наших банкоматах или банкоматах сети «Атмосфера», в любое удобное для Вас время или расплачиваться картой в торговых сетях. Это ускорит процес снятия Вашего депозита. С уважением VAB.

13 мая 2014, 19:25
Митинг под НБУ 15 мая в 9.00 и в 19.00 на Щорса — будем перекрывать дорогу