В Запорожских отделениях вообще не выдают деньги !!!

Serg1544 Serg1544
29 апреля 2014, 13:17
без оценки
С 25 апреля в отделениях банка не выдают деньги, банкоматы возле отделений банка закрыты, очереди непонятно что ожидающих клиентов. Когда Нацбанк займётся вабом, уже пора!!!
Ответ банка
VAB Банк
29 апреля 2014, 15:53
Уважаемые клиенты! Просим извинения за столь не приятную ситуацию, но сейчас действительно в связи с очень большим спросом на наличные деньги, есть их дефицит. Банк работает над урегулированим данной ситуации и выполнит все обязательства перед всеми клиентами. С уважением VAB.

Комментарии (2)

+
+1
иванов иван
иванов иван
29 апреля 2014, 13:57
Луганск
#
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Генеральний департамент грошово-кредитної політики

ЛИСТ

01.04.2014 № 19-012/13603

Керівникам банків України
Національного банку України
Асоціації українських банків
Українському кредитно-банківському
союзу
Незалежній асоціації банків України

Інформуємо, що на «Лінію довіри» Національного банку України останнім часом надходять звернення громадян стосовно неналежного виконання банками вимог нормативно-правових актів Національного банку України з питань, які регулюють відносини з приводу депозитних операцій банків.

Зокрема, мають місце випадки необґрунтованої відмови окремих банків видавати клієнтам кошти з банківських рахунків (у т.ч. — в іноземній валюті) з посиланням на буцімто заборону Національного банку України на вчинення таких дій.

З цього приводу вважаємо за доцільне вкотре звернути увагу на те, що Національний банк України не запроваджував жодних обмежень на отримання клієнтами — фізичними особами коштів із своїх рахунків в національній грошовій одиниці.

Що стосується вкладів в іноземній валюті, нормативно-правовими актами Національного банку України були запроваджені тимчасові регулятивні норми, що регулюють видачу вкладів з рахунків в іноземній валюті.

Ці норми стосуються виключно:

випадків дострокового розірвання депозитних угод в іноземній валюті та дострокового погашення ощадних (депозитних) сертифікатів в іноземній валюті — в цьому разі банкам надано право повертати клієнтам кошти в національній валюті за курсом купівлі іноземної валюти уповноваженого банку на день проведення операції;

випадків запиту клієнтів на отримання великих сум готівки в іноземній валюті — банки зобов'язані здійснювати видачу (отримання) готівкових коштів в іноземній валюті з поточних та депозитних рахунків клієнтів через каси та банкомати банків у межах до 15000 гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України.

Зазначені регуляторні норми запроваджені тимчасово (до 01 травня 2014 року) і мають на меті забезпечити ритмічне задоволення потреб клієнтів в готівковій іноземній валюті в умовах об'єктивних технічних складнощів із підкріпленням кас банків іноземною готівкою в умовах напруженої ситуації в країні.

Натомість банки не мають жодних підстав відмовляти клієнтам у:

виплаті коштів з їх рахунків в межах зазначених регуляторних норм;

здійсненні переказу коштів в іноземній валюті, що належать клієнтам, в повному обсязі відповідно до нормативно-правових актів Національного банку України з питань валютного регулювання.

З метою сприяння банкам у вчасному виконанні ними законних вимог клієнтів в умовах підвищеного попиту населення на готівкові кошти Національний банк України значно розширив інструментарій підтримки ліквідності та збільшив обсяги відповідних операцій.

Національний банк України готовий і надалі підтримувати ліквідність банків в обсягах, необхідних для вчасного виконання їх зобов'язань перед клієнтами.

З урахуванням викладеного, вимагаємо від керівників банків забезпечити неухильне виконання нормативно-правових актів Національного банку України та недопущення порушень законних прав клієнтів банківських установ.

Національний банк України ретельно перевірятиме інформацію, викладену в зверненнях громадян на «Лінію довіри», і у разі підтвердження фактів порушення банками вимог чинного законодавства до них будуть застосовані відповідні заходи впливу.

Голова

С.І. Кубів
+
0
Serg1544
Serg1544
29 апреля 2014, 15:35
Запорожье
#
Спасибо, Юрий! Вы всегда даёте дельные советы! С Вами приятно общаться!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться