ПОВТОРНЕ запитання банку

ivfrdeposyt ivfrdeposyt
25 апреля 2014, 14:46
У листі НБУ №19-012/13603 від 01.04.2014, адресованому керівникам банків України, вказано, що «БАНКИ НЕ МАЮТЬ ЖОДНИХ ПІДСТАВ відмовляти клієнтам у виплаті коштів із їх рахунків у межах зазначених регуляторних норм; здійсненні переказу коштів в іноземній валюті, що належать клієнтам, у повному обсязі відповідно до нормативно-правових актів НБУ з питань валютного регулювання».
Крім того, тут зазначено '' вимагаємо від керівників банків забезпечити неухильне виконання нормативно-правових актів НБУ та недопущення порушень законних прав клієнтів банківських установ".
я не маю платіжної картки.Договір №26205080002608. Депозит закінчився 28.02.2014
Я не прошу дати офіційні коментарі діям банку!!! Це моє приватне питання.
Прошу відповісти на підставі чого банк не виплачує мені кошти як вказано у вищезазначеному листі «у межах зазначених регуляторних норм». Прошу напишіть ссилку на сайті банку, де це зазначено.
VAB Банк
25 апреля 2014, 15:22
Уважаемый клиент! Вы наверное понимаете, что форум не занимается финансовыми потоками и не имеем полномочий комментировать ситуацию, для этого есть официальный сайт. Мы занимаемся частными случаями, и в данном случае мы берем Вас в работу и проследим какие выплаты Вам производились и сколько еще осталось. Банк выполнит все свои обязательства перед Вами. С уважением VAB.

tarasenkov
tarasenkov
25 апреля 2014, 14:47
Вы хотите, чтобы вам на это ответил официальный представитель?