Запитання банку

ivfrdeposyt ivfrdeposyt
24 апреля 2014, 14:14
У листі НБУ №19-012/13603 від 01.04.2014, адресованому керівникам банків України, вказано, що «БАНКИ НЕ МАЮТЬ ЖОДНИХ ПІДСТАВ відмовляти клієнтам у виплаті коштів із їх рахунків у межах зазначених регуляторних норм; здійсненні переказу коштів в іноземній валюті, що належать клієнтам, у повному обсязі відповідно до нормативно-правових актів НБУ з питань валютного регулювання».
Крім того, тут зазначено '' вимагаємо від керівників банків забезпечити неухильне виконання нормативно-правових актів НБУ та недопущення порушень законних прав клієнтів банківських установ".
Враховуючи викладене, прошу відповісти на підставі чого банк не виплачує мені кошти як вказано у вищезазначеному листі «у межах зазначених регуляторних норм». Прошу напишіть ссилку на сайті банку, де це зазначено. Додатково повідомляю, я не маю платіжної картки.
Договір №26205080002608.

OlegYa
OlegYa
24 апреля 2014, 14:26
24 апреля 2014, 15:20
Уважаемый клиент! Надеюсь Вы понимаете что на данном форуме мы не имеем права давать официальные комментарии действием банка, мы здесь решаем только частные вопросы. Мы дадим Ваши данные в работу, посмотрим когда закончился депозит и какие выплаты делались и решим если есть проблема. С уважением VAB.
24 апреля 2014, 15:35

Я лише прошу відповісти на підставі чого банк не виплачує мені кошти як вказано у вищезазначеному листі «у межах зазначених регуляторних норм». Прошу напишіть ссилку на сайті банку, де це зазначено.
24 апреля 2014, 15:22
(ответить)
24 апреля 2014, 15:36
Банк, я не просила дати офіційні коментарі діям банку!!! Це моє приватне питання. Я вказала номер договору і хочу отримати відповідь.Депозит закінчився 28.02.2014