Завтра закінчується гривневий депоит. Результат напишу обовязково.

ecnbvtyrj1947 ecnbvtyrj1947
17 апреля 2014, 07:40
З трепетом в душі слідкую за розвитком подій в ВАБ банку із грудня місяця минулого року. Не оббивав пороги в банку з метою дострокового закриття депозиту. Чекав, чекаю і надіюсь на неухильне виконання банком своїх договірних зобовязань. Боюсь навіть подумати про гірше,- бо начитався тут як лякають форумчани. Сума депозиту порівняно не деже і велика, але це мої гроші які я складав на протязі свого життя і планував їх, як добавку до мізерної пенсії тяжко хворого селянина. Результат свого походу до банку обовязково опублікую,- і це буде реальна правда. Бажаю успіхів, як банку так і усім форумчанам, його вкладникам. Надіюсь і сподіваюсь.
VAB Банк
17 апреля 2014, 08:52
Дякуємо за відгук! З повагою, VAB Банк

VAB! ВЕРНИ 4000$ 8 МЕСЯЦЕВ ЖДУ !!! СКОЛЬКО МОЖНО ИЗДЕВАТЬСЯ?!
VAB! ВЕРНИ 4000$ 8 МЕСЯЦЕВ ЖДУ !!! СКОЛЬКО МОЖНО ИЗДЕВАТЬСЯ?!
17 апреля 2014, 07:52
Вот список банковских троллей: http://minfin.com.ua/blogs/DIZZY/54248/
Результат можна спрогнозувати:
1) в кращому випадку заберете % + 1000грн.
2) отримаєте лише %
3) найгірший випадок — нічого не отримаєте, через відсутність готівки
andg
andg
17 апреля 2014, 11:07
Все что ВАБ сегодня дает — это надежда, а она бесценна!
ecnbvtyrj1947
ecnbvtyrj1947
18 апреля 2014, 16:26
Лубни
Andg вчора був правий «Все что ВАБ сегодня дает- это надежда». Після відвідин банку, з тим щоб забрати депозит, термін дії якого сьогодні закінчився, мені в банку «залишили надію» забрати його по 1000грн за один банківський день. Довелося частину депозиту пролонгувати (забирати по 1000грн в день- нереально і немає можливості), а частину забирати на умовах банку, чим, звичайно, банк вульгарно попирає мої права вкладника банку. Я сумлінно і терпляче на протязі терміну дії депозиту не оббивав пороги в банк, з тим щоб забрати МОЇ гроші достроково.Неухильно виконував умови Договору,- а банк так безпардонно поступив з клієнтом. Разом з тим хочу відмітити з кращої сторони працівників банку, які в цих важких для банку умовах, ведуть себе чемно, терпляче і ввічливо. Дякую працівникам банку, але не ВАБ банку. Бажаю всім добра, злагоди, миру і саме головне,- НАДІЇ.