не повернули депозит термін діі якого закінчився і % по депозиту

oksi pih 11 апреля 2014, 22:07
11 04 2014р закінчився термін по депозитному договору№662219/2013 Зранку прийшла у відділення що по вул.Наукова 47 м, Львів щоб отримати своі кошти Нажаль ні суми вкладу ні нарахованих % не повернули Сказали що нема грошей в касі Начальник відділення пообіцяв що пізніше підвезуть і мені передзвонять Передзвонили після обіду щоб повідомити що грошей сьогодні не буде! Прошу повідомити мені коли повернуть моі кошти!

stradbach
stradbach
11 апреля 2014, 23:20
Потрібно навідуватись до них щодня, щоб забрати свої заощадження.Принизливо, але що поробиш? Я б продовжив депозит на декілька місяців, щоб не звертатись до них щодня, якби не потрібні мені зараз кошти.Частину депо я продовжив, а частину перевів на поточний рахунок-хоч щось повертають, правда, здебільшого через день.Я також обслуговуюсь у цьому відділені по вул.Науковій,і сьогодні зранку у них гривні не було.Прийшли пенсіонери отримати пенсію, а коштів -немає! Долар, як не дивно був, але в межай ліміту-100 дол.

Главная / Банки Украины 🏦 / ВиЭйБи Банк (VAB Банк) 💰 / Отзывы о ВиЭйБи Банке 📝 / не повернули депозит термін діі якого закінчився і % по депозиту