знущання над клієнтами

ecnbvtyrj1947 ecnbvtyrj1947
9 апреля 2014, 07:42
Закінчився термін депозитного вкладу. Ліміт видачі готівки, коли навіть вона єсть в касі,- 1000грн. Живу в селі за 30км. Автобусне сполучення відсутнє. Наймаю авто для поїздок за 120грн. Питаю, скільки коштів я втрачу поки заберу свій депозит, включаючи холості поїздки. Задача з «дуже» багатьма невідомими. Практично без надії на її вирішення. Пропоную заморозити дострокове розірвання депозитів, а не заробляти банку на цьому додаткових коштів у вигляді 3-х %, що є не що інше як грубе порушення Договору банком та іще більше дестабілізує важкий стан банку. Депозити, по яких закінчилися терміни- видавати чи пролонговувати лише за спільною згодою клієнтів та банку, як це і передбачається базовим Договором. Вважаю що своїми діями банк сам дестабілізує свою роботу. Лише стабільна робота банку, неухильне виконання договірних зобовязань, визначає його надійність. Де брати кошти на поточні виплати депозитів, термін дії яких закінчився, це проблеми банку а не його клієнтів. Бажаю банку і його клієнтам успіху.
VAB Банк
9 апреля 2014, 09:47
Шановний ecnbvtyrj1947! Вкажіть, будь-ласка, свої контактні дані (номер депозиту, номер відділення). Ми перевіримо вашу інформацію. Дякуємо за вашу пропозицію, ми її розглянемо. З повагою, VAB Банк

hagay
hagay
9 апреля 2014, 09:25
Полностью поддерживаю, никаких досрочных расторжений