VAB-Банк не поважає клієнтів

olegborgol olegborgol
4 апреля 2014, 21:55
я є клієнтом VAB-банку більше 5 років. Маю там декілька карток, зокрема MC Gold Selective. Періодично відкривав онлайн-депозити. Термін дії одного з депозитів закінчився в кінці лютого 2014. Оскільки в банку встановлено обмеження на видачу готівки, 03.03.14 я звернувся з письмовою заявою про перерахування грошових коштів з мого поточного рахунку в VAB на мій поточний рахунок в іншому банку. З того часу керівництво відділення 56 в м.Києві стверджує, що не мають ніякої інофрмації про результат розгляд моєї заяви. А по телефонах гарячої лінії переадресовують до відділення 56. Коло замкнулось. Згодом в мене завершується термін дії ще одного депозиту. Я не вимагав дострокового розірвання. Але як отримати гроші?! Фактично банк незаконно утримує моє майно. Змушений звертатися в прокуратуру і в НБУ. Ну не з хлопцями в балаклавах до них приходити. Не раджу нікому працювати з негідниками з VAB Банку.

olegborgol
olegborgol
5 апреля 2014, 20:25
А я будь-кому надам докази, що цей подлєнькій банчик бреше всім і всюди лиш би не віддавати клієнтам їх кошти і не виконувати доручення клієнтів про переказ коштів за межі банку!
god1410
god1410
6 апреля 2014, 23:17
Извините, вы имеете право на собственные мысли и взгляды!