Питання до банку про зняття готівки

Malena 4 апреля 2014, 19:14
Шановний VAB! Прошу пояснити таку ситуацію. Я є клієнтом Вашого банку, а також Дельта банку, який також входить в мережу банків атмосфера. Вчора я намагалась зняти карткою Дельта банку суму 700 грн., проте Ваш банкомат мені грошей не видав, та написав: «Перевищено ліміт. Зверніться до Вашого банку». Я звернулась, у них ліміт на видачу готівки 2 500, щодо моєї картки ніяких додаткових лімітів немає, по моїй картці Дельта навіть не пройшла інформація про запит коштів. Я занепокоєна, в тому числі і за долю свого депозиту в VAB. В чому проблема з Вашими банкоматами? Ви ще в системі атмосфера? Чому я не можу знімати кошти по картці Дельта банку у Ваших банкоматах? Дякую.

4 апреля 2014, 19:23
Почитайте отзывы и все вопросы отпадут
4 апреля 2014, 19:49
Якраз намагаюсь це зробити. Бачу бардак з видачею депозитів, обмеження на видачу у 1000 грн., кошти Нацбанк вливає у деякі банки, але не в цей. То що їх чекає доля Брокбізнесбанку? Що робити зі своїм депозитом в VAB?
4 апреля 2014, 20:25
Им тоже 1.5 млрд грн выделяют. За 2 недели обещали всем все отдать.
Читайте отзывы за 1 апреля.
4 апреля 2014, 20:32
Вот нашел:
minfin.com.ua/company/vab-bank/review/26642/

business.vesti.ua/45410-vab-bank-snimet-depozitnye-ogranichenija-posle-poluchenija-1-5-mlrd-grn
4 апреля 2014, 23:12
Дякую щиро за інформацію! Я не з панікерів, але тепер не дуже впевнено почуваюсь щодо долі свого вкладу.