Обережно!!! Банк не віддає депозит!!! Банк просто ігнорує своїх клієнтів!!!!

marianna20mar marianna20mar
2 апреля 2014, 00:22
06.03.2014 р. в мене закінчився СТРОКОВИЙ доларовий депозит. Гроші я замовила за 5 днів до терміну його завершення, так як мала плани на ці кошти. Та банк не повертає мені їх. Я по 2 рази на день (щодня) телефоную у відділення і питаю чи прийшло так зване “підкріплення”, на що мені відповідають, що немає. Навіть гривні і євро їм привозять, а долари — ні. Перед тим, як відповісти, чи є кошти, питають моє прізвище… уточнюють, чи заслужила я забрати свої гроші, чи ні?! За весь період часу аж до сьогоднішнього дня ( 02.04.2014 р.) я отримала суму, що дорівнює менше 1 відсотка від суми мого вкладу ( не говорячи вже про відсотки!)!!! Це просто жах!!! Гаряча лінія не відповідає, там просто ніхто не бере слухавку, а регіональний представник на мої чисельні прохання так і не знайшов часу, щоб хоча б задзвонити, і пояснити на якій підставі не повертаються мої кошти, і я втрачаю щодня відсотки за “пролежування” моїх грошей у кишенях керівників банку.
Обминайте банк стороною!!! Не може він виконати свої зобов’язання перед клієнтом, і просто відверто нехтує ним!!!