Позовна заява

lena888 29 марта 2014, 2:01
Я бачу по відгукак хтось хоть щось знімав в VAB банку, а я 4 березня отримала останій раз 65$ з депозиту, який закінчився 18 лютого 2014 і до сьогодні — жодного долара, swift перекази вже давно не працюють. Доларів не мають в касі з 4 березня, з гривною проблеми, swift-и нікуди і нікому не відправляються. Банк навіть банківським золотом не хоче віддавати депозит, не йде на жодні компроміси. Нацбанк дає лише одну відповідь: «Ви маєте право вирішувати спір у судовому порядку». Мені надоїло ходити і бити поклони кожен день у відділення, подала в суд, сума велика, панькатись не збираюсь! Чекайте скоро арешт рахунків дорогий VAB банк і 10% від суми на виконавчу комісію. PS: працівники хороші, претензій до персоналу не маю, а номер відділення спеціально не пишу ;)
ВиЭйБи Банк (VAB Банк)
30 марта 2014, 23:49
Доброго дня. Не маючи ваших даних, ми не можемо відповісти на ваші питання.

29 марта 2014, 6:30
ЭТО ПРАВИЛЬНО!!! не нравится банк, думаете вас обидели ( а я не говорю что не обидели) — сразу в суд, а бегать толпами к НБУ, как некоторые персонажи тут ратуют, чтоб ввели временую администрацию потому что ВАМ так хочется, это как минимум эгоистично, а на кухне с друзьями я таких по-другому называю )

банку сейчас плохо, но всей стране плохо, я считаю нужно подождать 3-4 мес с ДОХОДОМ, переложить вклад, чтоб потом принять решение когда все уляжется, нежели бегать к НБУ чтоб те ввели ВА и ждать после этого 9-12 мес БЕЗ ДОХОДА (я это везде про 3-4 мес пишу везде потому как моя позиция из-за обилия СПАМА теряется в коментариях)
29 марта 2014, 19:55
Пупкин у тебя кухня? Ты гонишь. Тебе как и банку не плохо? Тогда подожди 3-4 месяца и станет тебе хорошо.
29 марта 2014, 8:09
Пупкин, тебе не спится? Ты уже достал!
29 марта 2014, 8:22
А что такое? мешаю зомбировать вкладчиков объективной информацией, скажу откровенно мне ваша злость как панацея

и оооочень надеюсь что обычный человек перечитав квсе мои-ваши крментарии поймет кто тут повокатор и кто пилит сук, а кто пытается конструктивно общаться
29 марта 2014, 8:10
Сбросьте исковое заявление для всех вкладчиков как образец!
ZloyChel
ZloyChel
29 марта 2014, 10:20
Правильно сделали, хоть какой-то шанс забрать свои деньги.
IShamov
IShamov
29 марта 2014, 10:22
Меня тоже кидают
29 марта 2014, 11:33
Всяким пупкіним скажу: чекати??? чому я повинна чекати на свої гроші??? Бахматюк повкладав в свої бізнеси, він на тому заробляє, а я маю чекати??? Забирати потрібно гроші всіма доступними методами, ніяки заяви в НБУ не поможуть!
29 марта 2014, 13:16
Я вам четко сказал — ваш путь правильный! вы пошли в суд а не кричите побежим в НБУ чтоб угробить Банк, мне ваша лично позиция оочень нравится! человек должен отстаивать свои права и тогда будет со временем порядок

НО Я ХОЧУ ПОРЯДОК!!! а не КИПИШ!
29 марта 2014, 19:57
Да. Да. Да.
29 марта 2014, 11:39
Мою справу веде адвокатська контора, я позовної заяви не маю в електронному вигляді. І до речі, VAB банк отримав недавно рефінансування в розмірі 300 млн грн, але гроші вкладникам вперто не повертає!
29 марта 2014, 11:43
Жаль.Могли помоч поставить банк на место
15 апреля 2014, 14:12
Через місяць суд, результати напишу.