Без надії сподіваюсь...

Jkmxbr 13 марта 2014, 12:09
21 лютого в мене закінчилась дія договору «Новорічний подарунок VIP» у київському відділенні № 78 «Ві Ей Бі Банку».Напередодні 20.02.2014р. я тричі телефонувала в контактний центр, а також у дане відділення, щоб вияснити зміни у роботі банку. Там підтвердили що всі відділення банку працюють у звичайному режимі. На наступний день 21.02., коли я прийшла до відділення, воно не працювало. В зв’язку з чим, мій депозит автопролонгувався на 2 місяці під 20 відсотків річних в той час, коли у банку діюча ставка 25 процентів. З 24.02 по 3.03 я тричі зверталася у відділення банку, зустрічалась з начальником пані Гарнагою Г. Г., з просьбою відмінити автопролонгацію та хоча б переоформити депозит згідно діючої відсоткової ставки. Мені було обіцяно надати інформацію пізніше телефоном. Однак станом на 13 березня це питання не вирішено. Прошу вирішити це питання згідно діючих правил функціонування банку. Договір №703251/2013
ВиЭйБи Банк (VAB Банк)
13 марта 2014, 12:12
Мы приняли к сведению вашу информацию и работаем над скорейшим решением вашего вопроса. Приносим вам извинения за принесенные неудобства. Ситуация временная и обусловлена сложной политической обстановкой в стране. С уважением, ваш VAB Банк