Банк выплачивает депозиты?

denisss denisss
16 февраля 2014, 14:01
Ув, действующие клиенты банка, подскажите пож-та есть ли проблемы с выплатой депозитов в гривне? ставка по которой привлекают вкладчиков, довольно высока — 25%.

binya
binya
16 февраля 2014, 15:32
Ждем решения банка, о результате напишу во вторник;)
parashutist
parashutist
16 февраля 2014, 16:50
Seregey, Чернигов
Пока не знаю, через 4 дня пойду забирать депозит — расскажу
16 февраля 2014, 22:09
Відсотки видавали без проблем. Сам депозит думаю також видадуть. Власник банку (Бахматюк) займається експортом продуктів харчування. Від девальвації гривні він тільки став ще багатшим, бо його товари за кордоном стали більш конкурентноспроможні. Девальвація для експорту тільки на користь, а от для імпорту навпаки.
Vija
Vija
16 февраля 2014, 22:29
Были проблемы и более, чем серьезные.
16 февраля 2014, 22:36
Віддали чи ні?
17 февраля 2014, 13:27
Valdemar
Ставка 25 % річних з*явилась зовсім недавно, а саме тоді коли в банка почались проблеми і банк перестав повертати депозити людям(читайте відгуки і все зрозумієте) це говорить лише про те, що керівництво банку зовсім не має коштів і любою ціною хоче залучити додаткові ресурси в банк, депозитний вклад 25 % тому підтвердження. На разі вкладати кошти саме в vab bank дуже ризиковано, будьте обережні.
17 февраля 2014, 18:00
У мене теж ставка 25% і відкривав я його у грудні місяці. А ще Дельта Банк підвищив ставки до 23%, яких навіть на Новий рік не було. За цією логікою у Дельти теж проблеми.
Я пам’ятаю коли у VAB банку пропонували 28%, це було років 3-4 тому назад. І нічого.
Сьогодні був у відділенні на проспекті Григоренка, мужик забрав доларовий депозит без будь-яких проблем.
17 февраля 2014, 20:30
Valdemar
На даному сайті є достатньо скарг людей у яких виникли проблеми з депозитом це має про щось говорити.