Досить прибутково

YasnoKrasno 6 февраля 2014, 10:46
В даній ситуації для мене важливо, що акціонер банку подалі від влади, що він з західної України, що він займається сільскогосподарством (а це головна галузь, що треба ровивати в Україні, та що дає робочі місця регіонам).
Для мене важливо, що банк (попри труднощі) ще нікого не підвів і якщо почитати формуми, то ті хто на нього лаються, таки продовжують вкладати гроші, бо банк вирішує питання і ще нікого не залишив обманутим.
Щодо продуктів, то я користуюся картками банку, в мене карта Покупця та Заощадження.

andrijan65
andrijan65
6 февраля 2014, 14:25
Було б смішно і не зрозуміло якщоб ВИ, шановний YasnoKrasno як працівник банку VAB користувалися карткакми іншого банку.Не обманюйте людей.Чи Ви відпрацьовуете заробітну плату? Тоді пишіть-ЦЕ МОЯ РОБОТА!!!
stradbach
stradbach
6 февраля 2014, 18:24
Я опинився в аналогічній ситуації, як і більшість тут форумчан, яким не видають депозитний вклад у доларах.Навідавшись у відділення банку декілька разів без результату(правда, еквівалент вкладу у гривні можна забрати-БЕЗ ПРОБЛЕМ!!! Що саме основне!), я вирішив продовжити на декілька місяців свій депозит, зберігши нерви та час.Висновок один-банк не із провладного оточення, що тішить, був би таким-дали б можливість купити на міжбанку валюту, тому, повністю солідарний з YasnoKrasno.Все буде добре!