ВХОД
Вернуться

Вопрос по депозиту

agasfer agasfer
11 июля 2013, 17:41
без оценки
Депозит на 6 месяцев под 23%, истекает в субботу 19.10.2013. Кто в курсе, подскажите:

Когда мне забирать деньги, в понедельник 21.10? Надо ли (если да, когда именно) предупредить банк, что забираю? И что это за история, что забрать можно якобы только в один день, иначе они сами продлевают депозит..?

В договоре стоит просто: ''дата вимоги вкладником Вкладу: 19.10.2013'' — и ничего больше…

Комментарии (9)

+
0
deathfrez
deathfrez
12 июля 2013, 09:40
#
А чого не спитати це все було при відкритті депозиту?
так, ви зможете забарти депозит в понеділок (за вихідні вам відсотки нарахують). якщо не заберете в понеділок, то автоматом увімкнеться пролонгація на місяць і щоб забрати раніше ніж через місяць треба буде писати заяву про дострокове зняття і чекати тиждень
+
0
agasfer
agasfer
12 июля 2013, 23:48
#
При открытии депозита я и представить себе такой хитрогадости ихней не мог..., думал, кончается 19-го, заберу в любой день, начиная с 20-го…
+
0
deathfrez
deathfrez
13 июля 2013, 20:55
#
А читати правила на сайті хто заборонив? У договорі чітко прописано, що деталі процедури завершення вкладу розміщені на сайті. Відкриваємо на сайті правила і читаємо:
п. 3.3. У випадку невитребування в Дату вимоги Вкладником відповідного виду Вкладу та за відсутності заперечень з боку Банку, що підтверджується діючими на дату закнічення строку дії Вкладу умовами розміщення відповідного виду Вкладу, що розміщені на сайті Банку www.vab.ua, дія Договору вважається автоматично пролонгованою з цієї Дати, з урахуванням умов пункту 4.12.5 цих Правил, без підписання Сторонами додаткових договорів до Договору на кожний наступний такий же строк та на діючих в Банку на день такої пролонгації стандартних умовах за відповідними: видом, валютою, строком, сумою Вкладу та періодичністю виплати процентів. Така пролонгація може бути здійснена необмежену кількість разів, якщо інші умови пролонгації не визначені для окремих видів Вкладів, що розміщені на сайті Банку www.vab.ua, в редакції станом на кожну дату закнічення строку дії Вкладу, в тому числі пролонгованого. Дата вимоги Вкладником пролонгованого Вкладу – дата, що співпадає з першим днем після спливу кожного наступного строку від дати укладення Договору. Якщо Дата вимоги Вкладником Вкладу припадає на святковий, неробочий або вихідний день, належною датою вимоги є перший за цим днем робочий (банківський) день.
Третя особа, на користь якої зроблено Вклад/Вклад на вимогу, набуває права та обов’язки Вкладника за Договором з моменту пред’явлення нею до Банку першої вимоги, що випливає з прав Вкладника, або вираження нею іншим способом наміру скористатися такими правами та здійснення Банком її ідентифікації. Внесення змін у Договір в такому випадку не є обов’язковим.
+
0
deathfrez
deathfrez
13 июля 2013, 20:56
#
Саме тому, якщо ви 21го не заберете вклад, депозит автоматом пролонгується ще на 6 місяців.
+
0
agasfer
agasfer
13 июля 2013, 23:57
#
Да, я уже понял. Спасибо.
+
0
zest
zest
12 июля 2013, 10:57
#
Вперше чую про те, що банк нарахує відсотки за суботу та неділю… Адже в договорі вказано чітко строк…
+
0
agasfer
agasfer
12 июля 2013, 23:50
#
Да плевать мне на эти % за 2 дня, срок-то в договоре указан, но КАК они это делают — ни слова.
+
0
solod1986
solod1986
11 августа 2013, 15:58
#
Если у меня депозит подарунок и 1 раз в месяц на карточку падают проценты в субботу тоже начисляються или нет?
+
0
deathfrez
deathfrez
12 августа 2013, 13:55
#
Нараховуються в наступний за вихідними чи святковими день. У вашому випадку — в понеділок. Я не представник банку, але мені так нараховували.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
×
окно закроется через 20 секунд