Моя Найгірша Карта Classic

mahno 19 июня 2012, 16:25
Не люблю «тролити», але мушу. 2 тижні тому відкрив рахунок «Активні заощадження Преміум» (думав що його відкрив), обслуговування сподобалось, окрім того що я мусив СТОЯТИ біля працівника на проході — так там задумано певне))
На наступний день любуючись інтернет-банкінгом я побачив, що мій рахунок носить назву «Наша Найкраща Картка Classic». Я як чемна людина, відразу повідомив про це банк відправивши листа через банкінг: відповідь отримав, просили вибачення… Суть то вибачення, що мене просили прийти і відкрити ще один рахунок. Тобто банк помилку визнав, але ніхто не забажав виправити її самотужки.
Ну думаю, відправлю ще одного листа з проханням щоб банк сам вирішив проблему. Я бачу що банк про мене забув, ну що ж — я маленький чоловічок, «клієнт», громадянин великої країни де мусиш для вирішення маленьких проблем «бузити» щоб всі тебе почули.
На разі, маю вдома файлик з договором «Активні заощадження преміум» і не більше. Дякую за увагу.

VAB Bank
VAB Bank
3 сентября 2012, 16:58
Доброго дня.
Впевнені Ваше звернення оброблено та ви задоволені сервісом VAB. У іншому випадку, будемо раді допомогти. Завдяки вашим зауваженням ми змінюємось на краще!
З повагою, VAB24
mahno
mahno
5 сентября 2012, 13:52
Я радий лише від того, що в вищеназваних рахунках відмінили коміссію при знятті готівки. Але сам банк по собі не поганий: швидке обслуговування у відділеннях, велика мережа банкоматів «Атмосфера», ще й до того жодної збійної транзакції за весь період обслуговування. Одне «шкода», що ніхто не верне кошти, зідрані за попередні місяці коміссією від хибно оформленого рахунку.