UPB 31 июля 2014, 16:25
Український Професійний Банк є комерційною приватною установою, тому не може нести відповідальність за рівень інфляції або зміни в податковому кодексі. Однак, Ми намагаємось працювати стабільно в складній економічній і політичній ситуації, тому що головне для нас — це зберегти клієнтів та виконати наші зобов’язання перед клієнтами. Саме тому наші клієнти визнають, що в нашому Банку вони спокійно тримають свої гроші і не мають проблем з їх поверненням. УПБ не намагається залучати клієнтів через неправдиві відсотки в рекламі. Адже краще ми не будемо обіцяти золоті гори та виконаємо все в строк. Саме це підтверджують високі рейтинги від 27 червня 2014 року, коли рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК та облігацій Банку серії Е на рівні uaA+. Позичальник з рейтингом uaA+ характеризується високим рівнем кредитоспроможності порівняно з іншими українськими позичальниками.

Главная / Банки Украины 🏦 / УПБ 💰 / Отзывы о Банке УПБ 📝 / У відповідь на коментарі щодо зміни відсоткових ставок у УПБ та введення податку на прибуток з депозитів.