Браво

Sik Sik
13 февраля 2012, 21:55
Універсалбанк із своєї ініціативи поміняв форму квитанції щомісячного платежу по іпотечному кредитному договорі. Тепер, щоб здати документи на податкову знижку, потрібно писати заяву про видачу меморіальних ордерів, і чекати більше місяця. Раніше зробив ковії платіжок (в яких чітко біло розмежовано тіло кредиту і відсотки) і здав 4 січнята й одержав свої передплачені кошти вже у березні. А зараз працівники відділень в регіонах скидаються на свою зайнятість і на протязі 30 днів не можуть зробити копії 12 меморіальних ордерів. ОСЬ ТАКИЙ СОЛІДНИЙ БАНК. БРАВО.

zaemcshik
zaemcshik
13 февраля 2012, 23:42
Мені цікаво — Ви з якого міста? Я вже не перший рік подаю документи на податковий кредит(ін банк). Замовляю в банку довідку, де чітко росписано скільки за рік я сплатила %. А також роблю ксерокопії квитанцій, а квитанції також такі, що не видно скільки заплатив тіла, а скільки %. Але для податкової це не важливо — головне щоб їх було 12! Зараз вже більшість банків перейшло на погашення кредитів ч/з поточні рахунки. А меморіальний ордер — це взагалі документ внутрішній, і Вам він не потрібен.