Банкомат заарештував мої кошти

Ігор Дубівка 6 июня 2016, 4:09
Отделение по адресу: Тернополь, ул. С. Качалы, 5
06.06.2016 року о 02.30 я зайшов у відділення банку, що у м.Тернополі, вул. Качали, 5, щоб поповнити свій картковий рахунок через банкомат. Я і раніше поповнював рахунок своєї картки через банкомат і все було нормально. Але на цей раз після всіх натискань кнопок, коли відкрився приймач купюр, банкомат благополучно забрав гроші (950 грн), кілька секунд думав (видавав такі звуки, ніби він ті купюри пережовує) і потім нарешті видав на екран напис, що мої гроші заарештовані і віддав мені мою картку. Ні чеку, ні ще чогось банкомат мені не дав. Я відразу ж зателефонував у Кол-центр. Мене вислухали і відповіли, що ЯКЩО я дійсно поповнювала рахунок і це з’ясує службове розслідування, то кошти автоматично зарахуються на мій рахунок, а якщо ні, то мене ще оштрафують на 50 грн. Відбуватиметься вся ця процедура на протязі 30 днів, але можливо, що й раніше знайдеться моїх 950грн при інкасації банкомата і т.д. і т.п. Оператор сказала запам’ятати номер моєї скарги, тому що по ній я потім у них же можу дізнатись вердикт.
Питання: як часто здійснюється інкасація банкомату і чи фіксується банкоматом десь та інформація, яку він видає? Адже ні чеку, ні будь-якого іншого підтвердження у мене немає і виходить, що мені доводиться покладатись на чесність банку та порядність працівників, які дійсно повернуть мені мої гроші, а не заберуть собі.

endless
endless
6 июня 2016, 11:11
Частота и время инкассации банкоматов — конфиденциальная информация, сами должны понимать почему. Очень зависит от расположения. В маленьких городах реже, в больших чаще. В отделениях 1-2 раза в неделю. Все операции фиксируются, конечно же. Деньги эти в отдельную ячейку идут, например. И камера в каждом банкомате стоит. И кстати, 50 грн за ложную претензию это еще по-божески, есть банки где и 200, и 500 могут взять.