Шахрайство при отриманні вкладів по програмі фонду гарантування

angryclient 22 июня 2015, 19:34
Не рекомендую працювати з даним банком.

Намагався отримати кошти з вкладів банку Київська Русь по програмі фонду гарантування. Щоб забрати гроші, пропонують завести рахунок в ЮніКредіті. Якщо не погоджуєшся — гроші не видають, хоча згідно з правилами фонду гарантування, гроші ЗОБОВ'ЯЗАНІ видати по паспорту та ідентифікаційному коду(якщо сума до 200 000 грн), ніяких додаткових рахунків заводити не потрібно, інші банки видають готівкою одразу по документам.

Тепер конкретно щодо Вінницького відділення, що розташоване за адресою Хмельницьке шосе 25-А. Внаслідок непорозумінь, що виникли між мною та менеджером по роботі з клієнтами Щасливою Оленою, з боку Олени було допущено ряд прикрих помилок, а саме:
1. На прохання дати письмову відмову щодо видачі мені грошей, Олена відповіла: “Я Вам нічого не винна”. На питання, чи може банк мені видати таку письмову відмову, Олена відповіла: “Ніхто Вам її не дасть.”
2. На прохання покликати начальника чи сказати мені, де я можу знайти начальника, Олена нічого не відповідала і намагалась уникати прямої відповіді на питання.
3. Після того, як я попросив дати мені зразок для написання скарги, Олена дала мені зразок. Буквально через хвилину зразок вона у мене забрала не зважаючи на те, що я ще недописав, і почала уникати питань щодо того, чому вона забрала у мене зразок(ЦИРК ТА Й ГОДІ!)
Дану поведінку вважаю непрофесійною та неадекватною по відношенню до клієнта.

Гроші таки отримав, але через крики і сварки. Касир, коли віддавала гроші, сказала, що через касу комісія 20 грн, проте видала чеки, що говорять лише про видачу мені моїх грошей, а 20 грн ніяким папірцем не підкріплені. Куди вони пішли? На фонд гарантування роботи касирів?

transferv
transferv
23 июня 2015, 9:30
Во всех банках было просто — позвонил на горячую линию и записался на время
здесь же живая очередь — люди стоят целый день и не всегда успевают получить
так еще и не хотят выдавать всю сумму
банк мягко говоря странный хоть и иностранный
UniCreditBank
UniCreditBank
23 июня 2015, 9:44
Доброго дня! Приносимо вибачення за некоректну поведінку менеджера.
Ви можете представитися, будь ласка? Ми обов'язково передамо інформацію керівництву для виявлення всіх обставин цієї ситуації.
angryclient
angryclient
25 июня 2015, 12:03
Мене звати Віктор Олександрович Паслай.
sanch ☺
sanch ☺
26 июня 2015, 12:28
Как и некоторые другие, в этом банке пытаются навязать свои услуги, которые можно отнести к «непотріб».
Письменный отказ Вам не дадут, да и не обязаны, если внутренними правилами не прописано обратное.
Жалобу нужно писать в «Книгу жалоб и предложений», обязана быть в каждом отделении в углу потребителя. Книга должна быть прошита и скреплена печатью, все листы пронумерованы. В противном случаи — это нарушение ЗУ «про защиту прав граждан».
Считаю, что Вам дополнительно нужно было позвонить и проинформировать фонд о проблемах получения в этом банке\отделении.
bankbankrot
bankbankrot
1 октября 2015, 23:40
Пишите жалобу в Фонд и в Нацбанк

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсоцбанк 💰 / Отзывы о Укрсоцбанке 📝 / Шахрайство при отриманні вкладів по програмі фонду гарантування