Невже все написане мною 04.08.14 о 11:52 є провокацією?

SvobodaU 4 августа 2014, 16:47
Можливо і цей мій відзив безпідставно видалять, хоча він не містить нічого зайвого. Моє завдання не провокація. Я не бажаю, щоб Укрсоцбанк перейшов в глуху оборону і перестав допомогати своїм клієнтам на сторінках цього поважного сайту, який зараз, напевно, знаходиться під жорстким пресингом з боку банку. Мною залишено в Укрсоцбанку багато грошей. Деякі мої друзі вимушені обслуговуватися в Укрсоцбанку, втрапивши у халепу, часто ще в роки перемоги Помаранчевої революції. Вони і зараз повідомляють мені багато негативного. Укрсоцбанк не гірший банк, але і не найкращий. Несправедливість Укрсоцбанку відчувають і співробітники цього банку, помічаючи, що зарплати Укрсоцбанку мають кармічний вплив і не покращують їх життя. Звичайно, я цікавлюсь, що змінилося в Укрсоцбанку з приходом нового керівництва. Наскільки Укрсоцбанк поважає людей, які несуть йому гроші. Як він себе поводить в ці тяжкі часи. Далі продовжує знущатися над людьми.

Невже все написане мною 04.08.14 о 11:52 є провокацією? Навіть особисто мною переглянуті кілька резюме юристів і спеціалістів зі стягнення Укрсоцбанку з тривалим стажем роботи на посадах помічників суддів або працівників Державної виконавчої служби? Навіть перегляд спорів за участі Укрсоцбанка одним і тим самим суддєю, з порушенням закону ймовірності попадання такого спору до судді, про що (не знаю наскільки довго) можна знайти записи в Єдиному державному реєстрі судових рішень?
Клієнт банку може скористатися послугами будь-якого нотаріуса? Може застрахувати себе особисто і заставне майно в будь-якій страховій компанії?
Укрсоцбанк не підвищував проценти за валютними кредитами, штучно збільшуючи заборгованість за кредитом?
Коли Укрсоцбанк відсужував будинок у нещасного позичальника, позичальник міг купити інший будинок?
Укрсоцбанк дивним чином не вираховує телефонні номери і адреси своїх клієнтів? Які бази, при цьому, використовуються?
В договорах Укрсоцбанку відсутні умови про договірну підсудність?
В кредитних договорах Укрсоцбанку відсутні умови про стягнення комісії в розмірі 1% за дострокове погашення кредиту?

Навіть особисті інтерв’ю колишнього Голови правління Укрсоцбанк? Офіційна картка про його розшук? Вже є добрі новини, що питання вирішиться позитивно?
До речі, інший вислів Б.Тимонькіна:
«Если бы мы могли дать кредит под 600%, мы бы дали под 600%.» www.epravda.com.ua/publications/2011/12/7/308577/
Навіть те, що я бачу – відповіді на кілька гострих запитань клієнтів банку відсутні або надана формальна відповідь?
Укрсоцбанк
5 августа 2014, 8:52
Доброго дня!

ПАТ “Укрсоцбанк” працює виключно в рамках законодавства України.
На даному форумі банк веде діалог відповідно до вимог правил користування даного форуму.

Yuliagnatenko
Yuliagnatenko
3 сентября 2014, 12:11
Не фига вы не работаете в рамках законодательства, кидалы и воры!

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсоцбанк 💰 / Отзывы о Укрсоцбанке 📝 / Невже все написане мною 04.08.14 о 11:52 є провокацією?