Help

VeraLviv VeraLviv
30 марта 2014, 21:56
Знімала гроші в банкоматі укрсоцбанку, по якихось причинах гроші були зняті з рахунку, але я їх не отримала, по рекомендаціях вашої гарячої лінії я подала заяву на повернення коштів у банку, який видавав мені картку, через 2 дні гроші були повернені, і коли я вже розслабилась і ще раз прийшла зарплата, знімаючи її в банку мені говорять, що зарплати залишилось 80 грн… потім виясняється, що ви зняли ті кошти які начебто «повернули» з мойого рахунку і при нарахуванні зарплатні вони просто мінісувались… це справжнє шахрайство!!!!!І тепер мені горорять, що я маю чекати пів року на повернення грошей!!! Я не говорю про міліони, тисячі, але це гроші, які я заробляла, пів пісячна зарплата, я вимагаю повернути мені мої кошти негайно, якщо вам звісно не байдужа ваша репутація!!! Дуже прошу віднестись до моєї проблеми з розумінням і людяністю.Мій мейл VeraLvivUA@mail.ru
Укрсоцбанк
31 марта 2014, 09:13
Доброго дня!

Залиште, будь ласка, Ваші ПІБ, контактний номер на адресу банкомату.

VeraLviv
VeraLviv
31 марта 2014, 09:45
Я незнаю, наскільки безпечно залишати свої дані на загально доступному сайті, тому напишу потрібну інформацію на ваш е-мейл info@minfin.com.ua. Дякую