Щодо погашення кредиту.

butkevichTI 18 февраля 2016, 15:00
До Вас звертається з проханням мати Буткевич Максима Юрійовича, який мешкає за адресою: м.Дніпропетровськ, вулиця Набережна Перемоги 80 кв. 33.
Мій син Буткевич Максим був призван війскоматом у березні 2015 року та після проходження підготовки з червня 2015 року був направлений в зону АТО на захист рубежів нашої країни.
До призову в армію він отримав кредитв розмірі 7000,00 грн. (точну суму я не знаю, це зі слів мого сина) в УКРСИББАНКУ, жодного разу я не отримувала від банку нагадування щодо заборгованості за отриманий кредит і дізналася лише після того як отримала листа с погрозою щодо невиплати за отриманий кредит (на суму понад 10000 грн.) від Фінансової компанії Кредит Капітал. Зі слів мого сина частка кредиту була погашена банку і з 11.08.2015 року я вже виплатила цій компанії 1400 грн. (не зважаючи на те, що я знаходжусь на пенсії)
Після чого я пішла до Вашого банку з питанням щоб отримати інформацію щодо суми боргу по кредиту. Однак банк мені відповів що заборгованості по Буткевич Максиму Юрійовичу не має.
Враховуючи викладене звертаюсь до Вас з питанням, чи мав банк повноваження щодо передачі суми боргу іншій організації не повідомівши про це людину, яка отримала у них кредит? Чи може банк відізвати суму боргу та зменшити суму процентів моему сину, оскільки він знаходиться в зоні АТО з червня 2015 року?

Вдячна заздалегіть,
Буткевич Тетяна Іллівна,
Мешкаю за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги 80, кв. 33.

AndreyKu
AndreyKu
23 марта 2016, 15:49
Передавать инфо банк право имел согласно типового договора. Скорее всего ваш кредит был продан натуральным образом.
Для облегчения хождения пусть сын сделает на Вас доверенность.

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.95