Зачистка «блатных»

finistair finistair
10 октября 2011, 12:22
Він звільнив більше сімдесяти осіб, які в банку значилися, але працювали мало або взагалі не з'являлися на роботі. Ці люди отримали місця при попередньому голові — колишньому податківцеві Анатолію Брезвіну.

«Звільнили дуже багатьох. В основному це „блатні“ — ті, які влаштувалися за знайомством», — розповіло джерело в Укргазбанку. За його словами, деякі працівниці банку були близькими подругами керівників і кураторів банку.

«Ми звільнили майже всіх „блатних“. Не до всіх дісталися, але основних прибрали», — підтвердив цю інформацію один з представників топ-менеджменту банку. Він зазначив, що значна частина цих людей не приносила установі ніякої користі.

У даному випадку, слово «блатні» не має кримінального відтінку. Воно походить від фрази «влаштуватися по блату», яка була поширена за часів Радянського союзу. Тоді потрапити на пристойну посаду, особливо на грошову, можна було лише за знайомством, яке відчиняло потрібні двері.

www.epravda.com.ua/columns/2011/09/29/299941/

Kennedie
Kennedie
13 октября 2011, 22:53
Я думаю, что это хорошо. По крайней мере теперь в банке будут работать те, кто соответствует работе с профессиональной точки зрения.