ВХОД
Вернуться

як я закривала золоту картку

vmira01 vmira01
16 августа 2015, 09:32
без оценки
потрібно було відкрити золоту картку-відкрили за лічені хвилини, що дуже здивувало (співробітник банку не попередив за щомісячний платіж), зато коли прийшлось її закрити — ходила три місяці закривати, хоча карточки на руках вже не було, співробітник банку порізала її, але за користування карточкою все рівно ішло нарахування, якийсь збій був в системі, ніяк нехотілось йому мою карточку закривати.От так я всі три місяці ходила в А-банк на пл.Осмомисла.Накінець коли потрапила до зав.відділенням — карточку закрили за 5 хвилин (правда знову прийшлось заплатити).проблема не в 100 грн. а в тому що ти тратиш свій час на некваліфіков.співробітників

Комментарии (2)

+
0
ABankQM
ABankQM
16 августа 2015, 13:34
#
Vmira01, доброго дня.
Перепрошуємо від імені нашого банку за всі завдані незручності. Дозвольте нам детальніше розібратися в ситуації. Надішліть, будь ласка, адресу та дати відвідувань відділення Ваші контактні дані на нашу пошту help@pb.ua, зазначивши посилання на цей пост.
Сподіваємося на зворотний зв’язок!
З повагою, А-Банк.
+
0
sanch ☺
sanch ☺
17 августа 2015, 08:38
琚 灏
#
Вам выдали справку о закрытии счета? Если нет, то через время с Вас опять могут потребовать оплатить долги по комиссиям.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд